Photo by freestocks.org on Unsplash.com

Drahá žena, buď single dovtedy, dokým nenájdeš niekoho, kto chce s tebou všetko zdieľať. Kým si nenájdeš niekoho, kto chce všetky zaujímavé miesta vidieť s tebou. Pre koho by nič nemalo zmysel, kým nebudeš po jeho boku. Dokým nenájdeš niekoho, kto by vydržal búrky, ktoré ku vám prídu.

Zažila si veľa sklamania a tak si zaslúžiš takú lásku, ktorú ty sama ponúkaš. Veľmi dobre vieš, že pre svojho partnera by si urobila všetko, o čo by ťa požiadal. Neurobíš to však už len z toho dôvodu, pretože by ťa mohol požadovať za samozrejmosť. To ty nechceš – chápeš, akú máš hodnotu. Aj keď ihneď po prvom rande budeš vedieť, že je to ten pravý, necháš ho čakať a budeš trpezlivá. 

zdroj: Photo by Andre Furtado from Pexels

Buď vo vzťahu s niekým, kto vie, že po dobrých dňoch prídu aj tie zlé, no dajú sa vyriešiť. Buď vo vzťahu s niekým, kto si to všetko uvedomuje. Kto by sa pustil do vzťahu bezhlavo, no pri tebe si na to počká. Kto vie, že dobré veci mu prídu do života až časom. Buď sama dovtedy, dokým nenájdeš niekoho, kto by s tebou bol v každej situácii.

Nech sa deje čokoľvek, bude pri tebe a budeš mať oporu práve u neho. Zlé veci sa dejú každému, no niektoré vzťahy sú na problémy náchylné – vyskytne sa jeden a už sa vzťah rúti do zabudnutia. Prosím, maj vzťah natoľko silný, že všetky problémy vyriešite. Že vás tragické a nešťastné udalosti usvedčia v tom, že chcete byť spolu. Že sa váš vzťah prehĺbi a naberie inú intenzitu, než doteraz. Zlomené srdce si už mala a nedovoľ, aby sa to stalo znovu. Aby si sa znovu cítila osamelá a nechcená. Preto aj hľadáš niekoho viac, niekoho, kto by si zaslúžil tvoju lásku.

Buď teda sama dovtedy, dokým nenájdeš tohto muža. Pretože ten muž, ktorý bude stáť pri tebe v dobrom aj v zlom, si zaslúži, aby pri tebe stál už po celý život.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating