Moderátor

Svetový šoubiznis sa prebudil do smútku. Navždy odišiel známy moderátor. O jeho prehre so zákernou chorobou informovala známa spoločnosť na Instagrame.

Len tento víkend sme sa dozvedeli, že do neba navždy odišiel český herec Martin Hruška, ktorý mal 56 rokov. Včera zase zasiahol smútok slovenské herečky Zuzanu a Soňu Norisové, ktoré prišli o milovaného otca. Dnes svet prekvapila správa, že zomrel aj známy svetový moderátor.

Zomrel britský moderátor

Simon Cowell sa preslávil v Británii ako moderátor a za svoju prácu získal aj viacero ocenení. Jeho fanúšikovia sa však pred časom dozvedeli, že bojuje so zákernou chorobou. A svoj zápas o život, bohužiaľ, prehral. Na instagramovom profile spoločnosti, ktorú sám založil, sa objavila tá najhoršia správa. Moderátor navždy odišiel vo veku 72 rokov.

„S hlbokým zármutkom vám oznamujeme, že Simon Cowell, zakladateľ Wildlife Aid Foundation a moderátor Wildlife SOS, zomrel. Simon zomrel v nedeľu po statočnom boji s rakovinou. Bol obklopený jeho dcérami, partnerkou a psami. Simon bol jedným z najuznávanejších ochrancov prírody a voľne žijúcich zvierat,“ objavilo sa na Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Wildlife Aid Foundation (@wildlifeaid)

Spoločnosť zároveň pred časom priznala, že ich zakladateľ bojoval s pokročilým štádiom rakoviny pľúc. Svoj život zasvätil starostlivosti o zvieratká a Wildlife otvorila aj transparentný účet na jeho pomoc. Ani ten mu už však, bohužiaľ, neodkázal pomôcť.

Zdroj: Instagram/wildlifeaid

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News