Ďalší slovenský moderátor bude otcom

To je ale krásna náhoda! Ďalší známy moderátor z rádia Europa 2 prekvapil krásnou správou. S manželkou na Instagrame prezradili, že sa čoskoro stanú rodičmi, no pre Markízu prezradil viac. Ako spolu zvládajú tehotenstvo?

Zdá sa, že v rádiu Europa 2 je to v posledných mesiacoch celkom pestré. Známi moderátori prichádzajú so samými novinkami. Ukazujú tak, že sa im nedarí len v pracovnej, ale aj v tej súkromnej oblasti.

Ďalší známy moderátor z Europy 2 sa stane otcom

Iba minulý rok nás Samuel Procházka prekvapil, keď oznámil zásnuby, pričom vtedy prvýkrát ukázal aj svoju vyvolenú. O pár týždňov sa zosobášili, no ani zďaleka neprestali prekvapovať. Manželia Samo a Viky následne prezradili, že v roku 2024 sa stanú rodičmi. Pôrod by už dokonca mal nastať každú chvíľu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vlado Varecha (@lado.varecha)

Aktuálne sa však z tehotenstva teší aj Samov kolega, ktorého volajú Láďo. S manželkou Patríciou pred pár hodinami na Instagrame zverejnili fotku z dovolenky v Ománe. Dávajú si na nej pusu a pred sebou držia varechu s modrou stužkou. Pridali k tomu popis: „Čoskoro tu bude s nami … Malý Vareška.“

Pod príspevkom sa takmer ihneď objavili gratulácie od fanúšikov a známych tvárí nášho šoubiznisu. Blahoželajú kolegovia Šorty, Oliver Oswald, Samo Procházka s manželkou Viky a bývalá kolegyňa Lula Almaksus. Pridal sa aj DJ EKG či Barbora Krajčírová a mnoho ďalších.

S manželkou už uvažujú nad menami

Vlado Varecha, ktorého hlas môžeš poznať aj zo Smotánky, o tehotenstve svojej manželky povedal viac pre Markízu. „Prvý trimester už máme za sebou,“ uviedol šťastný budúci otecko.

„Všetko prebieha dobre. Bude to chlapček. Má sa dobre, a tak sme sa momentálne vybrali oddýchnuť si na dovolenku, aby sa mala čo najlepšie aj budúca mamina. Lebo ja tu teda som a budem práve na to, aby som im robil život čo najlepším,“ dodal moderátor.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ✨Len Paty ✨ (@lenpatylen)

S manželkou už dokonca uvažujú aj nad menami pre synčeka. „Snažím sa pretlačiť, aby sa volal D’Artagnan, ale asi to bude nakoniec iné meno,“ zavtipkoval Láďo na záver.

Budúcim rodičom blahoželáme aj my!

Zdroj: Instagram/lado.varecha, Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News