Známe slovenské herečky smútia

Známe slovenské herečky zasiahol obrovský žiaľ. Jedna z nich na svoj Facebook napísala zdrvujúcu správu. Zomrel im otec.

Iba pred pár hodinami česko-slovenský šokovala smutná správa. Vo veku 56 rokov zomrel obľúbený herec Martin Hruška. O trochu neskôr na svojej sociálnej sieti prejavila žiaľ aj jeho kolegyňa z brandže. Spolu so sestrou, ďalšou známou tvárou, prišla o milovaného otca.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Avon Pochod (@avonpochod)

Známe slovenské herečky smútia

Soňa Norisová je členkou skupiny Fragile. Aktívne sa však venuje aj dabingu či herectvu. Vidieť si ju mohla napríklad v Ordinácii v ružovej záhrade, Červených páskach či vo filme V lete ti poviem, ako sa mám. Aktuálne sa na našich televíznych obrazovkách vysiela český kriminálny seriál Policie Modrava, kde hrá Janu Vinickú.

Jej sestra Zuzana Norisová taktiež pôsobí v tejto brandži. Ukázala sa vo filmoch Šťastný nový rok, Hodinový manžel či Panelák. V súčasnosti ju taktiež môžeš vídať v seriáli Druhá šanca a zahrala si aj v snímkach Prázdniny, Milenky či Vinaři II a mnoho iných.

Tieto dve známe herečky však teraz smútia. Soňa na Facebooku oznámila, že im zomrel milovaný otec Miroslav Noris. „Tacínku náš. Sme spolu navždy. Už ti je dobre. Ľúbim ťa. Nech ti je tam dobre. Lúčili sme sa vždy: ,Tak zatál‘. Tak teda … Zatál … “ napísala na svoju sociálnu sieť.

O chvíľu neskôr si na Facebooku zmenila aj titulnú fotku za úplne čierne pozadie. V komentároch pod touto snímkou nájdeš samé kondolencie a smutných smajlíkov.

Obom herečkám vyjadrujeme úprimnú sústrasť aj my!

Zdroj: Facebook/Sona Norisova

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News