Pexels/Jonathan Borba

Asi každá žena túži po tom, že sa vo svojom živote bude vydávať len raz. Je predsa po boku svojho vyvoleného, no ani to nemusí znamenať, že im to vydrží. Svadobná fotografka Shayla Herrington zverejnila na TikToku video, v ktorom prezradila 3 znaky, podľa ktorých sa vie, či manželstvo naozaj prežije aj po rokoch. Chcela by si zažiť rozprávku – žili spolu šťastne až naveky?

Tieto rady sa dozvedela od skúsenejšej fotografky, ktorá už má za sebou desiatky svadieb. Mala tak ideálnu príležitosť všímať si aj detaily. Prvým znakom je to, ak sa chcú mladomanželia viac ako trikrát odfotiť bez svojej polovičky, napríklad s rodinou alebo priateľmi. Niekomu to možno príde úplne v poriadku, no podľa fotografky ide o signál, že si nechávajú zadné vrátka a nechcú z hotových fotiek vystrihovať neželané osoby.

Ďalším príkladom môžu byť svedkovia, družičky alebo družbovia, ktorí počas príprav vôbec nehovoria o tom, koho si ich blízka osoba berie. Vo väčšine prípadov je to preto, že ho/ju nemajú radi a nedávajú tomuto vzťahu veľké nádeje. Nikomu však nechcú ničiť ilúzie.

Do tretice ide o to, ako trávia nevesta so ženíchom čas počas hostiny. Ak sa viac zabávajú samostatne s rodinou alebo priateľmi, nie je to dobré znamenie. Samozrejme, že nemusia byť po celý čas spolu, no ak ich hostia vidia viac oddelene, v hlavách by im mala blikať červená kontrolka. Svadba je predsa o nich dvoch, preto by si to mali užívať spoločne.

Ľudia v komentároch pod videom mali zmiešané pocity a reakcie. Niektorí jej dávali za pravdu, no našli sa aj ľudia, ktorí boli výnimkou potvrdzujúcou pravidlá. Jedna žena napísala, že je vydatá 30 rokov a muža na svadbe takmer nevidela. Podľa iných je v poriadku, ak sa nevesta a ženích fotia aj bez seba, hlavne ak majú veľké rodiny a chcú mať fotky na pamiatku.

Čo si o tom myslíš ty? Môže byť na týchto znakoch niečo pravdy?

@shaylamherringtonDo you think this holds some truth? ##bride ##bridetobe ##weddingphotographer ##couple ##engaged ##videographer ##weddings♬ original sound – Shayla Herrington

Zdroj: TikTok/shaylamherrington

Viac z kategórieDating