unsplash.com

Zostavila som pre teba rebríček znamení od toho najšťastnejšieho po to najmenej šťastné. Prečítaj si, ako na tom budeš po zvyšok tohto roka.

1. Blíženci

Tvoj optimizmus a schopnosť sa pozerať na jasnú stránku veci je to, čo ťa počas nasledujúcich mesiacov posunie dopredu. Tvojou silou je, že pomáhaš ostatným. Toto leto dosiahneš všetko, čo si chcela.

2. Váhy

Nie je tajomstvom, že predošlé obdobie neboli práve tvoje najlepšie časy, no zvyšok roka to vylepší. Drž sa tejto sily, v akej si naladená od začiatku mája a môžeš zažiť nové dobrodružstvá. Budeš k sebe viac úprimná a budeš viac šťastnejšia.

3. Strelec

Aj keď sú chvíle, kedy nie si práve pozitívna, leto ti prinesie veľa usmievavých momentov a prídu lepšie veci, tak tie staré môžeš nechať za sebou a prestať plakať.

4. Lev

Možno si v minulosti niekoho stratila, možno si stratila priateľa, možno samú seba a možno toho, čoho si sa pevne držala. Je v poriadku žiť a smútiť, no nie dlhodobo. Nezaslúžiš si to. Prichádza pre teba nová šanca a čas veľkých zmien. Počas najbližších mesiacov sa stane niečo nečakané.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

5. Baran 

Vypnúť a nechať sa unášať relaxáciou je to, čo ti moc dobre nejde. No práve to je kľúčom ku šťastiu. Ak budeš pokračovať v takomto tempe života, o chvíľu vyhoríš. Musíš si uvedomiť, že máš iba jedno zdravie a jeden život. Tak to využi a využi leto a prevezmi kontrolu nad svojim životom.

6. Rak

Tvojou najväčšou chybou je, že si príliš naivná a veríš ľudom, ktorí ťa mnoho krát sklamali. Využi zvyšok tohto roka, aby si sa nestratila v ľudských citoch. Predtým, než to urobíš, ujasni si priority, aby si našla presne to, čo hľadáš.

7. Panna

Si veľmi sebavedomá, ale tvoja nálada ovplyvňuje tvoje šťastie a blahobyt. Najlepšia vec, ktorú môžeš v tvojej aktuálnej situácii urobiť, je zamerať sa na svoju kariéru a na svoj duševný rozvoj.

8. Vodnár 

Kto ťa pozná veľmi dobre vie, že nepatríš k najšťastnejším a najpozitívnejším osobám. Prežila si veci, o ktorých sa ťažko hovorí. Nasledujúce obdobie ti však prináša nový výzvy, aby si znovu objavila stratené šťastie a lásku. Hor sa do toho!

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

9. Kozorožec

Ak si myslíš, že veciam z minulosti by si mala dávať voľno na depresiu, mýliš sa. Príliš veľa rozmýšľaš o budúcnosti a strachuješ sa. Urob zmenu a začni viac žiť okamihom a uvidíš, ako sa tvoj život obráti k lepšiemu.

10. Býk

Máš dobré srdce a láskavú dušu. Preto nastal čas, kedy odpustíš všetkým ľudom, ktorí ti nejak ublížili a ktorí na tebe zanechali stopy. Urob hrubú čiaru, pretože bez odpustenia by si nebola v živote šťastná.

11. Škorpión 

Si hlboká osobnosť a veľmi tajomná. Máš svoje tajomstvá, ktoré nepovieš nikomu. Tvoj život sa zmení, keď počas nasledujúcich mesiacov príde osoba, ktorá ti bude najbližšia zo všetkých. Aj keď ťa tvoja zraniteľnosť vydesí, zároveň ju budeš milovať. Dáš zelenú trvalému vzťahu a začneš iným viac veriť.

12. Ryby

Si zaneprázdnená a tak si ani neuvedomuješ, aký život žiješ. No keď zastavíš, zistíš, že nie si takto spokojná a šťastná. Čas zmeniť niečo, čo sa ti nepáči je práve teraz. Bež.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife