žena

Prichádzajúci februárový víkend bude pre všetky znamenia zverokruhu príjemný. Očakávať je možné viacero dobrých správ a môžeme sa tešiť z momentov, ktoré k nám budú počas týchto voľných dní prichádzať. Čo môžeš očakávať práve ty?

Na čo sa môžu jednotlivé znamenia tešiť počas víkendu

Baran

Horoskop hovorí, že môžeš očakávať príjemný víkend v srdcových záležitostiach a celkovo aj v spoločnosti tvojich priateľov a blízkych. Pokiaľ cestuješ, očakávané sú nové stretnutia. Budeš energická, charizmatická a kreatívna.

Býk

Tebe sa bude dariť počas týchto víkendových dní v oblasti financií. Očakávaj príjmy, ale aj vhodné investície. Je taktiež možné, že sa zúčastníš nejakých iniciatívnych stretnutí, ktoré vyplývajú z tvojho spoločenského života. Určite ich neodmietaj.

Horoskop
zdroj: Unsplash/Irina Rudnik

Blíženci

Láska a priateľstvá ti prinesú veľmi radostné a pokojné chvíle. V tomto období si obzvlášť láskavá a romantická. Bude veľmi ťažké ti odolať. Možnosť splniť si túžbu, o ktorej už dlhšie snívaš, je možná. Láska a vášeň taktiež nebudú chýbať.

Rak

Pokiaľ pocítiš potrebu meditovať alebo jednoducho premýšľať o sebe a svojom živote, určite si to dopraj. Môžeš mať jasnejšiu víziu o prítomnosti, ale aj budúcnosti. Nedeľa bude pre teba obzvlášť vynikajúcim dňom vo viacerých oblastiach.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy