Single život je určite skvelý zážitok. Avšak aj muži, ktorí sú sami, hľadajú niekoho, koho by mohli milovať. Preto chodia na rande (častejšie ako ženy).

Ak chceš trochu nahliadnuť do mužského sveta, dnes ti prinášam článok, v ktorom sa dozvieš, čo robia muži po prvom rande, ak ich žena zaujme.

Povie to len jednému najbližšiemu priateľovi

Narozdiel od nás, žien, to muž povie len jednému priateľovi, ktorému naozaj dôveruje. Mohla si si myslieť, že sa muž o takéto zážitky nedelí, ale opak je pravdou. Muž chce, aby aj jeho priatelia vedeli, kto sa mu naozaj páči.

zdroj: unsplash.com

Pozve ťa von čo najskôr

Po skvelom rande nebude čakať ani minútu. Ak je naozaj spokojný s tým, ako prvé rande prebiehalo, môžeš si byť istá, že ťa pozve aj na ďalšie. Dokonca nebudeš musieť ani tak dlho čakať, pretože muž sa rozhoduje veľmi rýchlo.

Nájde dôvod, aby ti stále písal

Muž má taktiež tendenciu premýšľať o tom, akú správu poslať. Akú správu poslať, aby to nevyznelo moc ale ani málo. Rozmýšľa, čo by nevyznelo hlúpo alebo trápne. Ak s tebou neustále udržuje konverzáciu, je to jasný znak toho, že sa mu páčiš.

zdroj: stocksy.com

Pokúsi sa tváriť nie príliš nadšene

Určite sa ty, ako žena, po prvom rande predstavuješ vo svadobných šatách. No muž taký nie je. On sa snaží veci trochu spomaliť a neísť na to moc rýchlo. Ak už máš nejaké skúsenosti s randením, tak musíš vedieť, že sa však nemáš čoho báť, ak si ho zaujala.

Zamýšľa sa nad vecami, ktoré by s tebou chcel robiť

Určite. Ak ťa naozaj zaujíma, čo robí muž po rande, toto je jedna z najčastejších vecí. Chce s tebou tráviť najviac času a tak neustále premýšľa nad tým, kam by ste mohli ísť, čo by ste mohli robiť a aké miesta by ste mohli navštíviť.

 

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.