Instagram/iamsatanka

Stanka Klčová patrí k súťažiacim z poslednej Farmy, ktorých si verejnosť rozhodne zapamätá. Nie len, že počas súťaže zlomila až 3 mužské srdcia svojich súperov, ale aj po skončení celej šou sa okolo nej točia kauzy, ku ktorým sa rozhodla vyjadriť nahlas. V poslednom živom vysielaní na svojom Instagrame povedala svoje aj k šatám, za ktoré sa na ňu spustila vlna kritiky. 

Mladá blondínka vypadla zo súťaže tesne pred bránami finále a na poslednom súboji farmárov tak sedela už iba v hľadisku. Teda, objavila sa aj na pódiu, aby zaspievala ľudovú pieseň, čím prekvapila nejedného diváka. Viac ako spevom však zaujala svojím výzorom.

Kým niektorí ju kritizovali za to, že je až príliš „umelá“ kvôli nadpojeným vlasom a zväčšeným perám, iní ju zavalili komplimentmi. Tie si vyslúžili aj jej výrazne šaty, ktoré mala na sebe.

Lesklá zelená róba bola doplnená o detaily s ľudovým motívom, čo sa k celému finále veľmi hodilo. Na sociálnych sieťach zožala úspech a Stanka sa pochválila tým, že ide o jej vlastné dielo. Mladá blondínka totiž miluje módu a chcela by sa jej venovať aj profesionálne. Avšak, rýchlo sa objavili aj obvinenia z toho, že dané šaty okopírovala podľa návrhu slovenskej návrhárky Jany Lazarčíkovej.

Tá údajne vytvorila šaty, ktoré sú takmer rovnaké. „Absolútne som nemala ani šajnu, že niekto na Slovensku sa tu tomu venuje. Pretože, ak mám byť úprimná, tak slovenských návrhárov ani slovenskú módu vôbec nesledujem, nemám v tom prehľad, prišiel mi ten nápad úplne spontánne, a že tam bola nejaká podoba, bolo úplne náhodné,“ vyjadrila sa vo videu po tom, čo vysvetlila, že danú predšitú látku už mala doma 2 roky a ľudové prvky zvolila preto, aby nešla úplne do tradičného kroja.

Dodala, že nechce nikoho napodobňovať a chce si robiť svoje vlastné veci. S danou návrhárkou si celú kauzu už vykomunikovala a tým to považuje za uzavretú vec.

Ďalej sa vyjadrila aj k tomu, prečo neostala na „after párty“ po finále Farmy. S kým má dobré vzťahy, kto jej najviac chýba, kto ju nepríjemne zarazil, ale aj koho si zablokovala na sociálnych sieťach.

Prekvapí ťa možno, že kamarátstvo medzi Stankou a Lunou už v realite nepokračuje. Dôvodom sama Stanka doposiaľ úplne nerozumie. Život na Farme, a teda v reality show jasne oddeľuje od reálneho sveta. Tvrdí, že v daných podmienkach je človek zamotaný v hre a je vystavovaný netradičným situáciám.

Naopak, jej vzťah s Mesutom nehodnotí ako zlý. Aj keď na statku patrili k najväčším súperom, považuje ho za svoje mužské ja.

Celé video s vyjadreniami si môžeš pozrieť tu

Zdroj: Instagram/iamsatanka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News