archív JustWoman

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Hľadáš spôsob, ako si oddýchnuť, načerpať novú energiu, spraviť niečo pre svoje zdravie a zabaviť sa so svojimi priateľkami? Tak potom by si mala spozornieť. JUSTWOMAN by Diva’s je jedinečný projekt, vďaka ktorému toto všetko nájdeš na jednom mieste.  15.7.2017 – Veľký Draždiak, Bratislava!

archív JustWoman

Ako je to možné?

Aktívny oddych je tým najlepším spôsobom. Preto sme pre teba pripravili aktivity šité na mieru modernej žene.

Hodina jogy sa postará o rovnováhu tela a duše. Práve joga totiž dokáže posilniť fyzické, ale aj psychické zdravie.

Ranný 5 kilometrový beh spojený s rozcvičkou ťa zase dokonale naštartuje. Nemusíš sa báť ak práve nie si vo forme. Všetko prebehne pod dohľadom skúsených trénerov.

A nakoniec z teba spravíme SUPer ženu. Paddleboarding alebo aj SUP (stand up paddle) je spojením zábavy a športu, ktorý perfektne formuje postavu.

archív JustWoman

Keep balance

JUSTWOMAN by Diva’s nie je len o športe. Je o oddychu, priateľstve, zábave a získaní vnútornej rovnováhy. Pretože len vyrovnaná žena môže byť šťastná. Práve preto sme pre teba, vďaka našim partnerom, pripravili viaceré zóny. Je len na tebe, do ktorej sa vyberieš.

V zóne Beauty a Yoga ťa budú rozmaznávať kozmetikou od Oriflame. Vo Woman zóne si zase budeš môcť vyskúšať jazdu na nových modeloch áut, ktoré ti zapožičia spoločnosť Auto Palace Panónska. Tiež v nej zistíš, ako byť šik aj pri športe, s oblečením Reebok. A to ani zďaleka nie je všetko.  Čo tak si oddýchnuť v Chill zóne a doplniť tekutiny chutnými, ale zároveň zdravými funkčnými nápojmi od Diva’s?

archív JustWoman

Tam jednoducho nesmieš chýbať.

Počet miest na túto dámsku jazdu je limitovaný a zúčastniť sa jej môže len 800 z vás. Preto by si si mala uchmatnúť miesto ešte dnes. Vstupenku si môžeš zakúpiť práve tu http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/9795/justwoman-by-divas. Okrem dňa plného zážitkov získaš aj štartovací balíček, ktorý obsahuje tričko značky Reebok, podložku na cvičenie, štartovacie číslo, občerstvenie na trati a veľa ďalších prekvapení od našich partnerov.

Nemusíš prísť sama. Vezmi kamarátky, maminu či dokonca babku a vytvor svoj tím. JUSTWOMAN by Diva’s sa môžu zúčastniť všetky dievčatá a ženy od 10 rokov.

archív JustWoman

Svojou účasťou môžeš pomôcť aj iným

JUSTWOMAN by Diva’s sa spojila s Ligou proti rakovine, pretože spoločne chceme informovať o tejto zákernej chorobe a najmä vyzvať ženy, aby neboli ľahostajné a zaujímali sa o svoje zdravie. Kúpou náramku priamo na podujatí môžeš podporiť prevenciu proti rakovine krčka maternice.

Idem do toho!

Presvedčili sme ťa o tom, že podujatie JUSTWOMAN by Diva’s by určite nemalo chýbať v tvojom diári? Ak áno, tak sa vidíme v sobotu 15.7. na Veľkom Draždiaku v Bratislave. Ďalšie prekvapenia, ktoré pre teba pripravujeme, ale aj zaujímavé súťaže nájdeš na webe www.justwoman.sk a na našom facebooku.

Máš nejaké otázky, na ktoré si v článku nenašla odpovede? Kontaktuj nás mailom na info@justwoman.sk.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness