Photo by Kris Atomic on Unsplash

Existuje naozaj pestrá škála rôznych intelektuálne neobdarených zákazníkov, ktorí sú pre pracovníkov v službách stelesnením nočnej mory. Napríklad tí, ktorí sú prekvapení, že veci stoja peniaze, o ktorých sme nedávno písali. Alebo tí, ktorí chcú nadrzovku zdrhnúť bez platenia.

A potom sú tu tí, ktorí si myslia, že sú to práve ich bankovky, ktoré hýbu svetom a akýkoľvek zamestnanec sa pre ne pokojne aj na chlieb natrie. Presne s takou zákazníčkou mala tú česť nechtová dizajnérka, ktorá sa o svoju negatívnu skúsenosť podelila pod pseudonymom @annieemayy na sociálnej sieti Reddit.

Tam zverejnila telefonickú komunikáciu s potenciálnou klientkou, ktorá bola veľmi prekvapená, že na ňu narazila v potravinách. Nedostala u nej totiž voľný termín, a preto akosi automaticky predpokladala, že nechtárka teda nemá žiaden voľný čas. Vôbec žiadny.

Ani na nákupy, ani na varenie, na jedenie jedla už vôbec nie… lebo keď nie sú voľné termíny pre žiadostivé zákazníčky, zamestnanec aj jeho rodina môžu pokojne skapať od hladu.

Takto prebiehala konverzácia s osobou, ktorá si myslí, že je stredobodom vesmíru

EMEFKA

Zdroj: annieemayy / Reddit

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty