spriaznená duša

Stratený najlepší priateľ

Osoba, ktorá bude tvojou spriaznenou dušou, je doslova tvojím najlepším priateľom. Ak ste si ešte nevyznali lásku, ale máš pri sebe niekoho, kto je tvojou bútľavou vŕbou a zároveň dôvodom tvojho úsmevu, tak neváhaj.

spriaznená duša
zdroj: Unsplash/Chermiti Mohamed

A ak s niekým takým už si, tak si ho váž, pretože to je to najväčšie šťastie, aké sa na teba mohlo usmiať. Najlepší priateľ a spriaznená duša v jednom je človek, ktorému môžeš všetko povedať a nikdy nebude stáť proti tebe.

Nebude žiadny hráč

Pri tomto človeku nebudeš mať pocit, že sa pretvaruje a už vôbec, že sa s tebou či tvojimi pocitmi len zahráva. Je to úprimná duša, ktorá ti povie všetko narovinu a tak isto ti odhalí svoje emócie hneď, ako naberie odvahu.

Má rovnaké vízie

Väčšinou je vo vzťahoch veľký problém to, že máte rozdielne vízie do budúcnosti a tiež ciele, na ktorých chcete pracovať. A potom to je dôvodom veľkých hádok. Ale pri spriaznenej duši to tak nie je, tam je to úplne o inom.

Nájsť niekoho, kto chce dosiahnuť v živote to, čo ty, je úžasné. Pretože sa viete navzájom dopĺňať a podporovať, a tak máte istotu, že niečo spolu dokážete. Ešte lepšie na tom je, že budete pri budovaní svojich snov spolu.

spriaznená duša
zdroj: Unsplash/Chermiti Mohamed

Rešpektuje tvoje názory

Aj keď máte rozdielne názory na život či rôzne rozhodnutia, tak ťa plne akceptuje a hlavne, rešpektuje to, čo si myslíš. Nikdy ťa nebude nútiť byť ticho alebo ťa okrikovať, aby si nevyjadrovala svoje pocity z danej situácie.

Vďaka tomu vytvára medzi vami spojenie, o ktorom viaceré z nás len snívajú. Dáva ti priestor na vyjadrenie a ukazuje ti pochopenie, ktoré veľa chlapov nepozná. Je to skrytý poklad, ktorý si musíš vážiť rovnako ako on teba.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating