Žena bozkáva muža, pretože je zaľúbená

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Toto je otázka, ktorá trápi mnoho ľudí už stáročia. Niektorí nájdu odpoveď na ňu až vtedy, keď ju osobne spoznajú, iní si môžu nad ňou lámať hlavu donekonečna. Ak si ešte nemala to šťastie byť skutočne zamilovaná, možno aj ty túžiš vedieť, aké to vlastne je, aby si si tým bola istá, keď ťa to konečne postretne.

Možno ťa nasledujúce slová veľmi nepotešia, no rozhodne ti nevezmú nádej. Vieš, ak by sa láska dala len tak definovať do jedného opisu, ktorý by platil v každom prípade, bolo by to príliš jednoduché. Vtedy by stratila svoje čaro. Presne tak, to jej kúzlo spočíva v tom, že má milión podôb.

No jedno ti vieme zaručiť.

Ak budeš skutočne zamilovaná, budeš si tým istá

Láska, to je ten pocit, pri ktorom si najšťastnejšou ženou na svete, no zároveň aj tou, ktorá v sebe nosí veľký strach. Strach z toho, že by ťa raz mohla opustiť. Z toho, že tvojmu milovanému partnerovi sa stane niečo zlé. On je človekom, pre ktorého by si naozaj aj zomrela. Krásne na tom je, že ak ťa aj on úprimne miluje, spravil by pre teba to isté.

Keď budeš zaľúbená, bude to, akoby si zrazu našla svoje skutočné ja. Pri človeku, ktorý si vezme tvoje srdce, budeš vždy otvorená, úprimná a spokojná. Budeš vedieť, že ťa rešpektuje, že ti dôveruje a podporí ťa v každom rozhodnutí. A ty mu to vrátiš v rovnakom pomere. Nebudeš len dávať, ale aj dostávať.

Až vtedy zistíš, čo je to láska. Že je o krásnych chvíľach, nových zážitkoch, dlhých rozhovoroch, tichej domácnosti, ale aj o prekonávaní tých najrôznejších prekážok.

Nebude to s ňou vždy ľahké, občas príde plač, nepochopenie či sklamanie, no na konci bude záležať iba na tom, či to ruka v ruke dokážete prekonať a ísť ďalej. A ak áno, našla si svoju odpoveď.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating