spriaznená duša

Niektorí tvrdia, že nikdy nenájdeš človeka, s ktorým budeš zažívať to prepojenie, o ktorom počúvame z rozprávok. Ale to nie je tak úplne pravda. Na každého čaká spriaznená duša, ktorá doplní práve tú chýbajúcu časť nás.

Život je divoká jazda, ktorá nám prináša všelijakých ľudí, ktorí nás musia niečo naučiť. A potom sa raz stane, že príde TEN človek, ktorý je vyvolený a je tvoja spriaznená duša. Ale čo to vlastne znamená? Prepojenie a pocity, ktoré vtedy cítiš ti napovedia.

spriaznená duša
zdroj: Unsplash/Jonathan Borba

Pokiaľ si nie si istá, o čom hovoríme, tak sleduj týchto 5 signálov, ktoré ti to napovedia. Až potom budeš skutočne presvedčená, že existuje pravá láska a spriaznená duša nie je len v rozprávkach. No nájsť niekoho takého je dar, ktorý si musíš vážiť.

5 signálov, že tvoj partner je aj tvoja spriaznená duša

Nastal správny čas

Svoju spriaznenú dušu stretneš vždy v ten správny čas. Ona totiž vie, kedy ju potrebuješ, aby ťa zcelila a dokázala ti, že tvoj život naberie iný zmysel. A vieš, čo je na tom najvtipnejšie? Že to bude miesto, čas a aj osoba, na ktorú by si to nikdy nepovedala.

Možno to dokonca bude chlap, ktorý vôbec nie je tvoj typ, alebo ťa jeho správanie bude najskôr odrádzať. A zrazu sa z nevinného stretnutia stane to najkrajšie, čo ťa v živote stretlo. Ak si ho už spoznala, tak presne vieš, o čom hovoríme.

No a pokiaľ nie, tak ver, že to príde. Ale základom je, aby si ho nenaháňala a nehľadala všade znamenia, ktoré by ti mohli radiť. Lebo to budeš len odďaľovať. Príde to vtedy, keď má a potom tvoj život bude nádherný.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating