Žena a jej najlepší kamarát

Keď stretneš človeka, o ktorom si presvedčená, že je to tvoja spriaznená duša, mala by si v ňom nájsť hneď niekoľko „osobností“. Láska, milenec i najlepší kamarát – to všetko sa má ukrývať v niekom, s kým si vytvoríš naozaj krásny vzťah. A práve silné priateľstvo je niečo, čo v ňom nesmie za žiadnych okolností chýbať.

Darmo vám to bude klapať v posteli, ak mimo nej budete ako cudzinci. Ako však zistíš, že tvoja láska je aj tvoj najlepší kamarát? Sedia na vás tieto 3 znaky.

Máte rovnaký zmysel pre humor

Bez smiechu to nejde. Či už ide o úsmev, ktorým si poviete, že sa máte radi, alebo záchvat smiechu, pri ktorom vám tečú slzy po tvári. Humor spája a zbližuje ľudí, bez neho vám bude chýbať tá povestná iskra, ktorá zahreje vaše vnútro, pretože sa vďaka nej budete cítiť veľmi príjemne v spoločnosti toho druhého.

Nájsť niekoho, s kým máš rovnaký zmysel pre humor, s kým si rozumieš vo všetkých sarkastických poznámkach, to je naozaj skvelý základ pre vzťah.

Spájajú vás spoločné záujmy

Môžete sa spolu smiať a priťahovať sa aj fyzicky, no bežné dni vo vzťahu by pre vás nemali byť stereotypom. Spoločne by ste sa mali venovať rôznym aktivitám, vďaka ktorým sa z vás nestane dvojica sediaca každý deň pred telkou. A ideálne, ak sú tie aktivity vaše zdieľané záľuby. Najlepší kamarát je predsa niekto, s kým rada tráviš voľný čas aj inak ako rozprávaním.

Ste k sebe úprimní

Do tretice sa tu musí spomenúť úprimnosť. Mnoho vzťahov je založených na klamstve a strachu z odsudzovania. No tak, ako si so svojou kamarátkou hovoríš všetko a úprimne, tak to musí byť aj vo vzťahu. Tvoj partner má byť človekom, ktorému povieš všetko a bez zaváhania, pretože je to pre vás prirodzené a samozrejmé. Aj keby to malo byť ťažké a nepríjemné, pretože pred sebou nič netajíte.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating