spriaznená duša

Hovorí sa, že pokiaľ ťa niekto neuchvátil a nie je tvoj typ, tak vám to nikdy nebude klapať. Avšak tieto povery nie sú tak úplne pravda a tvoje zdanie na prvý pohľad môže klamať. Niekedy sa až pod povrchom skrýva samotné kúzlo tej osoby a nakoniec zistíš, že to je tvoja spriaznená duša, ktorú si tak dlho hľadala.

Každý z nás má svoj „typ“, o ktorom tajne sníva a myslí si, že taký človek bude pre neho celým vesmírom. No potom sa môže stať, takého skutočne stretneš a vôbec tam nebude tá iskra, po ktorej si túžila. A zistíš, že tvoj typ neznamená, že je aj tvoja spriaznená duša.

Kto je vlastne spriaznená duša?

Zmyslom náš všetkých a celého života je láska. Bezpodmienečná, pravá, tá, ktorá prežije všetky hádky a konflikty. A práve toto by ti mala ponúknuť tvoja spriaznená duša. Osoba, ktorá ňou bude ti musí dať pocítiť, že si tam v bezpečí a všetko spolu zvládnete.

spriaznená duša
zdroj: Pexels/cottonbro studio

Ako ju vieš nájsť, aj keď nie je tvoj „typ“?

Samozrejme, že neexistuje 100 % presný návod na to, ako to môže fungovať. Pre každého je spriaznená duša niekto iný a hlavne, niečo iné od života chceme. Napriek tomu jedna skutočnosť zostáva a to je pocit lásky. Ten je vždy pri takejto osobe rovnaký.

Dôležité, čo si musíš uvedomiť je to, že tvoja spriaznená duša absolútne nemusí byť niekto, kto ti na prvý pohľad padne do oka. Dokonca, vo veľa prípadoch je to práve ten, o kom by si to nikdy predtým nepovedala. Musí tam byť to „cinknutie“, o ktorom ti rozprávali už detské príbehy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating