unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každý chceme spriaznenú dušu, no niekedy nevieme, čo od nej očakávať. Ak však nájdeš takúto osobu, tvoj život sa zmení od základov a ty pochopíš, že láska je skutočne krásna. 

1, Bude počúvať o všetkom, čo mu povieš

Je jedno, či sa budeš sťažovať na globálne otepľovanie alebo na svoju kamarátku, tvoj priateľ tu bude vždy pre teba, pretože ťa chce podporiť a nechce, aby si sa trápila. Tvoja spriaznená láska ťa nebude nikdy súdiť a vždy tu bude pre teba.

2, Tvoja pravá láska ťa nebude obmedzovať

Ak nebudeš odpisovať pár hodín alebo budeš chcieť čas pre seba, dá ti ho. Tvoj partner nebude lipnúť na tvojej spoločnosti a plne si bude uvedomovať, že obidvaja potrebujete svoj priestor a čas len pre seba.

3, Bude sa zaujímať o to, čo si myslíš

Tvoja spriaznená duša sa ťa bude pýtať, čo si myslíš o vašom vzťahu a bude chcieť vedieť, čo očakávaš. Nikdy sa nebudeš s ním cítiť vo vzťahu ako niekto, kto má menšie práva alebo je menejcenný partner.

4, Robí prekvapenia bez toho, aby si to chcela

Prichystá obed, kúpi ti niečo, zoberie ťa na výlet bez toho, aby si to očakávala a vyžadovala.  Tvoja pravá láska bude milovať to, keď ti môže urobiť radosť a preto si veľmi potrpí na malé prekvapenia a maličkosti, ktoré vytvárajú váš vzťah.

5, Nevyčíta ti veci

Nerieši minulosť a ak sa už niečo stalo, nevyťahuje to znova, preto sa nemusíš báť žiadnych výčitiek. Všetci robíme chyby a on to rešpektuje, preto sa sústredí na budúcnosť s tebou, nie na minulosť.

6, Robí kompromisy

Ak sa neviete na niečom dohodnúť, snaží sa nájsť kompromis, ktorý by bol pre vás najideálnejší, aby ste sa nehádali. Tvoja spriaznená duša sa nikdy nebude chcieť hádať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating