spriaznená duša

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pri hľadaní tvojej spriaznenej duše sú dôležité tieto 3 faktory, ktoré si musíš sama určiť.

Vlastnosti

Polož si viaceré otázky. Prečo práve on? Z akého dôvodu sa ti na tom chlapovi páči to, ako sa chová ku svojmu okoliu, rodine, priateľom? Aký by mal byť tvoj budúci partner, keď si ho predstavuješ? Ale vždy si klaď otázky, že prečo práve to by mal mať. Až vtedy, keď zistíš, že viaceré veci sú povrchné, tak nájdeš pravdu.

Odraz

V tejto osobe musíš vidieť kúsok zo seba. Musí ťa dopĺňať a posúvať ťa v živote tak, kam chceš ísť ty. Nie tam, kam chce ísť on. Aj keď to môže byť aj tvoj protiklad a na začiatku sa ti bude zdať, že si vôbec nie ste podobní, opak sa môže stať pravdou. Len tomu daj čas, aby si ho spoznala.

spriaznená duša
zdroj: Pexels/cottonbro studio

Nepozeraj iba očami

Pri tvojom celoživotnom partnerovi je veľmi dôležité, aby si nepozerala iba očami. Už Malý princ nás učil, že to hlavné je očiam neviditeľné. A tak to skutočne je. Ak je tvoj nastávajúci chlap, ktorý ťa neočaril na prvý pohľad, ale zato ťa vedel hneď rozosmiať, nenechaj sa zmiasť povrchnosťou.

Z chlapa, ktorý ťa najskôr absolútne nepriťahuje, sa razom môže stať taký, na ktorom sa ti bude páčiť úplne všetko. Suchý humor, rozcuchané vlasy alebo hanblivý úsmev. Už len pri spomienke na neho budeš cítiť to teplo domova, ktoré ti poskytne. Aj keď to vôbec nemusel byť najskôr tvoj typ.

spriaznená duša
zdroj: Pexels/Lucas Pezeta

Ako zistíš, že si ju stretla?

Za život stretneš určite kopec mužov, pri ktorých si budeš myslieť, že je ten pravý. A možno to tak aj je, ale pokiaľ chceš skutočnú spriaznenú dušu, tak by si mala vedieť, ako ju vôbec rozlíšiš. Spriaznené duše totiž poznáme 3 rôzne.

  1. Spoločníci – táto prvá spriaznená duša je človek, ktorý akoby odzrkadľuje teba. Prešli ste si viacerými životnými etapami rovnakými, a preto vás to vyformovalo do veľmi podobných ľudí. Táto spriaznená duša ti bude veľa pripomínať a učiť sa, ako kráčať v živote.
  2. Dvojčatá – ako už z názvu vyplýva, ide o tvojho dvojníka. Máte podobné sny, ciele v živote a pociťuješ pri ňom neskonalý pocit istoty a bezpečia. Vieš, že kamkoľvek pôjdeš, tak sa na túto osobu môžeš spoľahnúť.
  3. Karmickí priatelia – pri tomto človeku máš pocit, že ho jednoducho už poznáš. Nevieš odkiaľ, pretože ste sa nestretli, ale tvoje vnútro kričí, aby si otvorila oči, pretože to je ON.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating