Pexels/cottonbro

Väčšina z nás sníva každú noc. Niektoré sny si nepamätáme vôbec, no na niektoré zabudnúť nedokážeme. Hlavne, ak ide o niečo, čo nás trápi, napríklad také podvádzanie partnera. Psychologička Nancy B. Irwin prezradila pre portál Bustle, že takéto sny sú úplne bežné. Vieš, čo ale v skutočnosti znamenajú?

Hovorí sa, že sny odzrkadľujú naše skryté túžby. Znamená teda podvádzanie v sne to, že túžiš po niekom inom, pretože ti niečo vo vzťahu chýba? Nemusí to tak vôbec byť a ide skôr len o povedačku.

Ak si vo svojom sne podviedla partnera, môže to znamenať, že sa cítiš vinná, pretože si bola nečestná. Nemusí ísť o žiadny románik. Stačí, že si mu zatajila nejaké veci alebo si mu nebodaj klamala. Náš mozog pretaví pocit viny do obrazov v podobe nevery.

Podľa portálu Entertainment Times to okrem pocitu viny môže znamenať aj niečo viac. Môže byť, že sa niečo deje vo vašom vzťahu a ty sa obávaš toho, že to je predzvesťou konca. Spozornieť by si mala najmä vtedy, ak sa tieto sny opakujú pravidelne. Vtedy je najvyšší čas hľadať príčinu krízy vášho vzťahu.

Veľmi často sa tiež stáva, že vo sne podvádzaš svojho priateľa so svojím ex. Takéto sny môžu znamenať, že k nemu ešte stále niečo cítiš. Prípadne máš pocit, že ste to úplne neuzavreli a nedoriešili ste niektoré veci.

Ak takéto sny naozaj mávaš, neboj sa o tom porozprávať s partnerom. Možno tak včas zachytíte problémy, ktoré vo vzťahu máte a budete môcť spoločne popracovať na tom, aby ste to vyriešili.

Zdroj: Bustle & Entertainment Times

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating