sny

To, že sa nám snívajú kadejaké hlúposti, je bežná prax. Dokonca si veľakrát ani nepamätáme sny, či im nedávame žiadnu váhu. Opak je však pravdou. Veľakrát nám práve oni chcú poradiť, ako v živote pokračovať, alebo čo by sme mali zmeniť. Možno to aj vo svojom vnútri vieš, a práve preto sa ti to premieta do tohto spánkového filmu.

Sny sú veľmi zaujímavou súčasťou našich životov. Vo svojej podstate nám len premietajú naše pocity, myšlienky, ale aj obavy a výzvy, pred ktorými stojíme. To, ako sa nám zjavujú je niekedy skryté za rôznymi znakmi. Toto sú tie najčastejšie sny, s ktorými si sa mohla stretnúť.

sny
zdroj: Pexels/Vitor Koshimoto

Naozaj vieš lietať?

Pokiaľ sa v tvojom sne objavíš ako „létajíci čestmír“, tak s najväčšou pravdepodobnosťou máš momentálne veľmi rozhádzaný život. Nie si si istá viacerými rozhodnutiami, pred ktorými stojíš, a preto sa snažíš lietať a akoby dosahovať na tie ciele, ktoré skutočne chceš.

Druhý význam je často práve to, že si sa už oslobodila od niektorých kotiev, ktoré sa ťa dlho držali. A ako sa hovorí, že konečne môžeš vzlietnuť, tak tvoje podvedomie tak v sne aj robí.

Nepadáš skutočne, či?

Opakom lietania je pád, ktorý vie byť veľmi nepríjemný. Keď v sne začneš len tak padať do temnoty a nakoniec sa len strhneš zo spánku. Toto naznačuje, že pravdepodobne strácaš kontrolu nad niektorými situáciami. Snaží sa ti to ukázať, že ak opäť nepreberieš kontrolu, tak nasleduje niečo zlé.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife