Žena má o sebe pochybnosti

Pochybuješ o sebe niekedy? Alebo často? Zamyslela si sa niekedy nad tým, prečo to robíš? Odkiaľ sa to berie? Možno ti ľudia povedia, že pochybnosti sú normálne. A majú pravdu, občas je to v poriadku. Je však nezdravé robiť to neustále, potom si blokuješ splnenie vlastných snov a želaní.

Pochybnosti sa vedia dostať hlboko pod kožu, zakoreniť sa a neustále ti dokazujú, že si sebou nemáš byť istá, lebo sa ti nepodarilo hento a tamto. Lebo sa ti nesplnilo to, čo si tak želáš už dlhý čas a privádza ťa to do zúfalstva. A práve tento stav ti bráni v tom normálne fungovať a veriť, že je všetko tak, ako má byť a že tvoje želanie už je splnené. Je to začarovaný kruh, z ktorého občas nemusíš vidieť cestu von, ale ona je! Vždy je cesta von.

Vieš, prečo sa ti pochybnosti objavujú? Pretože tvoje želanie sa má vyplniť a práve ty sa máš z tohoto vyliečiť. Máš na to vyliečiť svoju myseľ a nastaviť ju tak, aby fungovala bez nich, a aby si ty bola šťastná.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Ako to teda nerobiť?

Nuž, tak, že s každým ich príchodom ich premeň na vieru. Povedz si: „Mám toto želanie a viem, že už je splnené. Som bytosť, ktorá nepochybuje.“ Hovor si to každý deň, vždy keď začneš mať ten pocit, ktorý ťa trápi. Napíš si to na papier a nalep na stenu, aby to bola prvá vec, na ktorú sa pozrieš, keď sa ráno zobudíš.

Začni byť vďačná za to, čo už máš. Nečakaj stále na niekoho, kto ťa urobí šťastnou bytosťou. Buď ňou bez nároku na odmenu. Buď ňou už pre seba tu a teraz. Nečakaj, že ťa niekto pozve na rande, choď naň sama. Miluj sa už teraz presne tak, ako chceš, aby ťa miloval partner. Teš sa aj zo samoty, pretože je to možnosť skutočne sa počúvať. Nepochybuj, že nech si v tomto momente kdekoľvek, tak tam máš byť. Si na správnom mieste v ten správny čas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Pochybnosti do teba niekto zasial, ako do dieťaťa alebo do dospievajúceho človeka, ale to neznamená, že ich máš nosiť so sebou celý život. Znamená to, že v seba máš veriť a nikdy sa svojich snov nevzdať. Urob si láskavosť a usmej sa na seba do zrkadla.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife