sny

Na chvíľku exhibicionista

Niekedy sa v sne z teba stane „naháč“ a to môže znamenať dve veci. Tá prvá je, že sa necítiš sebaistá, chýba ti dôvera v seba a tiež sa za niečo hanbíš. Prípadne nepociťuješ u niekoho istotu a pocit bezpečia.

Druhý význam je však presný opak, a teda, že sa veľmi ľúbiš a chceš byť príťažlivá aj pre svoje okolie. Doslova voláš po pozornosti, ktorej sa ti nedostáva tak, ako by si skutočne chcela.

Neboj, nikto za tebou nie je

Jeden z pocitovo najhorších snov je, keď ta niekto prenasleduje, naháňa či jednoducho stojí za tebou. V tom momente aj v sne dokážeš vycítiť strach a bezradnosť.

sny
zdroj: Pexels/Cameron Yartz

V skutočnosti tento sen znamená, že pred niečím ty sama utekáš. Alebo stojíš pred rozhodnutím, s ktorým si nevieš poradiť. Práve preto sa ťa snaží táto vízia upútať, aby si sa nad tým lepšie zamyslela.

Umieranie

Smrť a tvoje umieranie v sne je dôkazom toho, že chceš radikálne zmeniť svoj život. Zahodiť minulosť, zlých ľudí, nepríjemnú prácu. Jednoducho urobiť vážne rozhodnutia, ktoré sa bojíš vykonať z rôznych hľadísk.

Tvoje vnútro sa ťa snaží z toho vymaniť takýmto veľmi nepríjemným štýlom. Akoby zanechať tvoje staré ja mŕtve a povstať z popola. Zbaviť sa všetkých neduhov a byť konečne šťastná.

Nevera v sne

Neboj sa, to, že vidíš partnera s inou ženou neznamená, že to tak skutočne je. Pravdepodobne si prechádzate nejakou ťažkou fázou vzťahu, kedy ti niečo chýba a tvoj mozog sa s tým takto vyrovnáva.

Druhá stránka môže byť, že ak si neverná ty svojmu priateľovi, tak pravdepodobne ti chýbajú niektoré spálňové radovánky, alebo celkovo pocit vášne.

Príde bábätko?

Tehotenstvo v sne reprezentuje pocit tvojho duševného rastu a tiež nejakej veľkej zmeny, ktorá sa na teba chystá. Zatiaľ ešte „vyčkáva v bruchu“ a pomaly sa dostáva na povrch. Niečo pozitívne sa ti v živote rysuje, tak sa teš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife