Photo by jcomp from Freepik

Stalo sa ti už niekedy, že si sa ráno zobudila a ani si nechcela pozrieť na svojho frajera? On len nechápal, čo sa deje a keď to z teba vytiahol, dozvedel sa, že ťa v sne podviedol. A pritom v tom bol nevinne, pretože to bol tvoj sen. Ruku hore, koľké z vás už urobili takúto žiarlivostnú scénu svojmu drahému? 😀

Kedysi sa hovorilo, že sny odzrkadľovali naše túžby. Určite ale netúžiš po tom, aby ťa tvoj frajer začal podvádzať. A v snári si tiež nenašla žiadnu odpoveď. Prečo sa nám teda snívajú takéto sny? Snová odborníčka Lauri Quinn Loewenberg pre portál Bustle prezradila možné príčiny.

Najčastejším dôvodom môže byť tvoj strach. Jednoducho sa bojíš toho, že ťa tvoj frajer podvádza alebo že by s tým mohol začať. A pritom ani nemusí robiť nič, čo by tomu nasvedčovalo, my ženy sme proste domýšľavé tvory. Možno máš ty sama len málo sebavedomia a bojíš sa, že by si mohol nájsť nejakú lepšiu, pretože vo svojich očiach nie si dosť dokonalá a nestačíš mu.

Taktiež sa môže stať, že už si niekedy v minulosti podvedená bola, či už so súčasným frajerom, alebo nie. Kdesi hlboko vo vnútri sa cítiš zradená a bojíš sa, že by sa to mohlo stať znova. Lebo keď už sa to stalo raz, ľahšie sa to môže zopakovať.

A možno medzi vami nemusí byť ani žiadna ďalšia žena, no vo vzťahu nedostávaš toľko, koľko by si chcela. Možno tvoj priateľ veľa pracuje alebo sa venuje svojim koníčkom, prípadne jediná jeho aktivita je sledovanie telky a na teba kašle. 

zdroj: Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Všetky tieto možné príčiny dokáže vyriešiť jedna obyčajná vec, a tou je komunikácia. Zver sa mu so svojimi snami a otvorene sa o všetkom porozprávajte. Možno spolu dospejete k nejakému riešeniu a napokon zistíš, že tvoje divné sny vám vo vzťahu pomohli. A v neposlednom rade sa za žiadnych okolností nepodceňuj. Každá z nás má právo na krásny a šťastný vzťah.

Zdroj: bustle.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating