Slovenský herec

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Svoje súkromie si stráži tak veľmi, že nikto ani len netušil, aké veľké zmeny v jeho živote nastali. Slovenský herec Kamil Mikulčík, ktorého diváci aktuálne sledujú v seriáli Výnimočná Nikol, v rozhovore pre týždenník Téma všetkých prekvapil. Nečakane priznal, že je z neho už otec.

44-ročný Kamil je už dlhé roky známou tvárou našich obrazoviek. Túto jeseň hrá v markizáckej novinke detektíva, ktorý vyšetruje prípady po boku svojráznej Nikol. Tú stvárňuje Táňa Pauhofová, z ktorej sa len pred pár týždňami stala prvýkrát mama. V skutočnom živote si však rovnakú úlohu čerstvého rodiča užíva už aj Mikulčík.

Kamil Mikulčík
zdroj: Instagram/tvmarkizaoffcial

Slovenský herec sa pochválil dieťatkom

Kamil, ktorý bol v minulosti ženatý s Kristínou Tormovou (vtedy ešte Farkašovou), svoje súkromie verejne nezdieľa. Nikto o ňom netušil, že má po svojom boku partnerku, o to väčšie prekvapenie prišlo s oznámením, že je z nich už aj rodina.

Ja už dieťa mám,“ povedal v rozhovore, keď sa ho redaktorka opýtala, či by svoje deti odhováral od umeleckej dráhy v živote. Touto informáciou zrejme prekvapil nejedného fanúšika. Dokonca prezradil aj to, že ide o dievčatko. „Mám niekoľkotýždňovú dcérku Noemi,“ dodal a viac zo súkromia neprezradil. Ktorá žena mu na svet priviedla prvého potomka, tak nie je známe.

Gratulujeme!

Slovenský herec Kamil Mikulčík
zdroj: Instagram/tvjoj

Zdroj: Téma

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News