Pexels/Vlada Karpovich

Valentín nie je iba o vyznaniach lásky, romantickej večeri a ružiach. Dôležité je, čo príde po jedle. Nudný večer pri televízii alebo vášnivé chvíle v posteli?

Ak sa pripravuješ na druhú možnosť, môžeš sa inšpirovať týmito tipmi. Perfektne okoreníš intímnu chvíľku, ktorá nastane medzi tebou a tvojím priateľom. Milovanie totiž nemusí byť 5-minútová záležitosť bez predohry. Patria k nej aj tieto veci.

Jedlé farby na telo

Účinný spôsob, ako si môžete s partnerom spestriť večer plný milovania. Každé balenie, ktoré kúpiš v rôznych darčekových obchodoch, by malo obsahovať aj šablóny na maľovanie. Poobzerať sa môžeš aj po farbách, ktoré sú obohatené o príchute a voňajú. Zážitok umocníš a tvoj priateľ ťa bude chcieť doslova zjesť.

Spoločné pozeranie filmov pre dospelých

Vo filmoch pre dospelých môžeš vidieť rôzne polohy a situácie, ktoré by si možno vyskúšala s frajerom. Na Valentína si môžete pozrieť jeden film spolu a inšpirovať sa ním.

Áno, hovorí sa, že sledovanie tohto žánru je nebezpečné, preto by ste to nemali preháňať. Aj v tejto oblasti je potrebné nájsť zdravú mieru, ktorá nikomu neublíži. Naozaj stačí jedna alebo dve krátke scénky.

Tematická hudba a rytmus

Prispieť k romantickej a vášnivej nálade v spálni vie aj hudba. Na internete môžeš nájsť množstvo playlistov, ktoré sa oplatí pri milovaní pustiť. Atmosféra bude nabitá er*tikou a ak si do toho oblečieš zvodnú spodnú bielizeň (alebo aj koženú), tvoj partner ti neodolá.

Súkromný tanec

Spoločnosť nás naučila, že na deň svätého Valentína majú byť potešené najmä ženy. Muži tak po celom svete nakupujú ruže, bonboniéru, víno a materiálne veci a na nich sa, bohužiaľ, zabúda.

Vyvráť starodávny stereotyp a tento rok poteš svojho priateľa ty. Predveď mu súkromný tanec, z ktorého bude vo vytržení a len ťažko sa udrží na uzde.

Buď hlavným chodom

Posledným tipom, ktorý môžeš vyskúšať (ak rada experimentuješ), je servírovať večeru na tvojom nahom tele. Pripraviť môžeš napríklad koláčiky z lístkového cesta, ktoré naplníš jeho obľúbenými surovinami. Následne ti stačí už len čakať na stole, na ktorom budeš vyzlečená.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating