Seriál Emily in Paris jednoducho milujeme. Ak si ešte nečítala náš článok, v ktorom sme ti prezradili, prečo by si si ho mala pozrieť, určite to urob. 

Dnes však pre teba máme oveľa lepšie správy. To, na čo sme túžobne čakali, sa stane realitou. Emily in Paris dostane pokračovanie! 🙂

Dátum síce zatiaľ nepoznáme, no vieme, že sa máme na čo tešiť. Na svojich instagramových profiloch to oznámil Netflix aj samotný seriál Emily in Paris. Ten to dokonca urobil veľmi netradičným, no o to originálnejším spôsobom.

zdroj: instagram.com/emilyinparis

Zverejnili list, v ktorom francúzska agentúra Savoir oznamuje Madeline v Amerike, že Emily ešte bude musieť ostať v Paríži trochu dlhšie, pretože svojím šarmom dokázala očariť viacerých klientov. Taktiež dúfajú, že sa bude môcť venovať vzťahom, prehĺbi si znalosti o kultúre a možno sa naučí nejaké nové francúzske slovíčka.

Aj keď Emily zo začiatku jej noví francúzski kolegovia nemuseli, našli si k sebe cestu a stali sa z nich priatelia. Už sa nevieme dočkať, čo si pre nás tvorcovia v novej sérii pripravia. Určite všetky z nás čakajú hlavne na to, ako dopadne jej vzťah s Gabrielom.

View this post on Instagram

bonjour! Emily will be in Paris for season 2!

A post shared by Netflix US (@netflix) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.