Láska medzi partnermi

Skutočná láska nemusí byť tá pravá a rovnako to môže byť aj naopak. Medzi týmito pojmami niekedy dokáže byť dôležitý rozdiel, na ktorý by si si možno mala dávať pozor. Vnímaš to tak aj ty?

Medzi prvou a poslednou láskou môže byť opäť značný rozdiel. Hoci existujú ľudia, ktorí majú toľké šťastie, že keď sa zamilujú do chalana či baby na základnej škole a zostarnú spolu. Oni sa ale možno majú čo-to naučiť vo vzťahoch a v živote. Teba táto cesta ale zrejme ešte len čaká.

Existuje neuveriteľne veľa druhov a prívlastkov lásky – platonická, emocionálna, partnerská, rodinná, kamarátska, bezpodmienečná, skutočná, prvá, posledná…

Láska medzi partnermi
zdroj: Pexels/Đinh Văn Lành

Každý čin a každá láska ťa v živote má čosi naučiť a doviesť ťa niekam. Hoci možno zámer a význam nepochopíš hneď na začiatku, keď sa to stane tak, ako to má byť, potom ti všetko zapadne na správne miesto.

Prvá nemusí byť skutočná

Prvá láska ťa tiež má čosi naučiť. Väčšinou býva najbolestivejšia zo všetkých. Pretože ten cit si ešte nepoznala a myslela si, že to skončí ako v rozprávke. Napokon ťa ale prekvapí realita. Bodne ti do srdca kôl, vyberie ti ho z tela a rozšliape na zemi. Samozrejme, prvé zamilovanie dokáže byť aj úspešné a osudové.

Možno si povieš, aká si naivná. Že rodičia ti to hovorili a kamarátky ťa upozorňovali. Aj napriek všetkým varovaniam a predpovediam si to však musela urobiť. Bola to chyba, ktorá by ťa skôr či neskôr neminula.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating