unsplash.com

Byť vo vzťahu má svoje výhody. Partnerstvo poskytuje pocity bezpečia, lásky a pohodlia. Avšak púšťať sa do vzťahu len preto, aby si nebola sama, poprípade tak urobiť z nátlaku okolia je nerozumné. Preto najprv poriadne zisti, či si na vzťah pripravená, alebo máš radšej počkať. My ti prinášame 13 bodov, ktoré ti s tým pomôžu.

1. POTREBUJEŠ muža

Potreba mať ho vo svojom živote prevyšuje nad všetkým ostatným. Doslova nedokážeš sama žiť. Máš vysnívanú svoju predstavu o tom správnom mužovi a zo všetkých síl sa ho snažíš nájsť.

2. Nepreniesla si sa cez svojho bývalého

Chápem. Rozchody bývajú naozaj ťažké. ale za to si nemusíš hľadať niekoho, kto zapláta tvoje zlomené srdce. Nerob mu to. Pretože skôr, či neskôr zistíš, že si ho využila a ani pre jedného z vás to nebude fér.

I’m feeling good😎 @leonteva_dasha #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

3. Hľadáš niekoho, kto ťa „opraví“

Cítiš sa zlomená. Máš depresiu a nevieš ako z nej von. Spoliehaš sa na to, že keď HO stretneš, všetko bude zrazu dobré, problémy zmiznú a ty budeš opäť žiť naplno. Omyl. Najskôr si vyrieš svoje osobné problémy až potom do svojho života ťahaj niekoho nového.

4. Tráviš príliš veľa času rozmýšľaním o vzťahoch

Sedíš doma za stolom a rozmýšľaš, prečo si ešte stále nestretla toho pravého. Celú svoju energiu sústrediť len na to. Zanedbávaš pri tom prácu, rodinu a priateľov, ktorých už nebaví neustále počúvať o tom, prečo všetci niekoho majú, len ty nie. Daj svoj život dokopy, nauč sa fungovať sama so sebou a potom ti do cesty prirodzene niekto príde.

Angelina ❤ #AngelinaJolie via @passionout #womanslook #Icon

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

5. Nie si so sebou spokojná

Nikdy nehľadaj kľúč od svojho šťastia vo vrecku niekoho iného. Ak si myslíš, že celá tvoja nespokojnosť pominie po tom, čo do tvojho života vstúpi ten pravý, si na omyle. Alebo si myslíš, že ťa niekto iný dokáže presvedčiť o veciach, o ktorých sama nie si presvedčená?

6. Chceš sa vydať. Hneď teraz!

Si tak zameraná na to, že sa chceš vydávať, až si sa dostala do bodu, kedy si ochotná odpustiť aj obrovské  drobné prehrešky. Najprv si dobre zváž, či chceš stráviť celý život s človekom stojacim po tvojom boku a až potom sa hrň do týchto rozhodnutí.

#Meghan or #Kate ? ❤ via @passionout #RoyalWedding #Ryoals

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

7. Si príliš zaneprázdnená

Všetci tvoji známi to o tebe vedia. Máš veľké plány, pracuješ na sebe, chceš cestovať, vzdelávať sa a máš pocit, že zvládneš všetko. Dokonca aj toho milého chlapca, ktorý sa k tebe snaží prebojovať. Ale nie vždy máme čas na nový vzťah. A lepšie je si radšej nič nezačínať ako by ste obaja mali trpieť jeho nedostatkom.

8. Snažíš sa byť niekým, kým nie si

Takže sa ti zapáčil ten chlapík, ktorý počúva slovenský hip-hop, nosí šiltovky a vozí sa na longboarde.  Ty si však doteraz milovala jazz, bicykel a elegantné oblečenie. V resp. si sem doplň hocičo, vďaka čomu sa kvôli nemu meníš. No čo neurobíš preto, aby si sa k nemu priblížila? A tak sa postupne snažíš dopasovať k jeho štýlu, namiesto toho, aby si k sebe našla niekoho, kto zdieľa podobné záujmy a hodnoty.

Beautiful moments @fabricio_yee #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

9. Miluješ randenie

Rada chodíš von a stretávaš nových ľudí. Rada sa vyfintíš a páčiš sa.A nie je na tom nič zlé. Len sa práve nachádzaš v takejto životnej fáze a nevieš si predstaviť, žeby si vymenila horúce piatkové večery, za spánok v pohodlí domova s tým istým mužom po svojom boku.

@ittalia #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

10. Bojíš sa záväzkov

Doslova sa desíš toho, žeby ťa niekto poznal do hĺbky. Si zvyknutá na povrchné vzťahy, nie preto, žeby si ty bola povrchná, ale preto, že k sebe nechceš nikoho pustiť. Možno ti bolo veľmi ublížené a možno si natoľko nezávislá, že to tak teraz necítiš.

11. Si karieristka

Už teraz dobre vieš, aké sú tvoje kariérne plány na najbližšie roky. Vyštudovala si náročnú školu a chceš sa posunúť ďalej. Sotva máš čas na svojich priateľov, ako by si mohla stíhať vzťah?

@klyukina_d #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

12. Musíš dospieť

Máš za sebou množstvo nevydarených vzťahov. Nevieš si nájsť niečo trvalé, čo by vydržalo. Možno to bude tým, že ešte potrebuješ byť chvíľu sama a nájsť samú seba.

13. Niekto ťa do vzťahu tlačí

Rodina, kamaráti alebo známi. Hovoria ti, že je najvyšší čas aby si si niekoho našla, aj keď ty to tak necítiš. Nerob to, už len kvôli sebe. Ak sa dáš dokopy s niekým, s kým byť naozaj nechceš, budete sa trápiť obaja.

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating