Dôkazov toho, že si si ukradla mužské srdce, môže byť množstvo. Od slov cez činy až po materiálne dary. Zamiluj sa však do muža, ktorý ti nechce len zaslepiť oči. Do muža, ktorý si nemyslí, že si ťa kúpi, akoby si bola tovar vystavený v obchode, len preto, že si ulahodila jeho očiam. Šancu si od teba zaslúži ten, ktorý ti ponúkne viac. Aj bez toho, aby vyťahoval peňaženku.

Doba je už taká. Ženy chcú vyzerať ako modelky a mať po svojom boku pána podnikateľa, ktorý im bude kupovať veľké kytice ruží a najnovšie „vychytávky“ z luxusných butikov. Je to ale naozaj všetko, čo od vzťahu očakávaš? Povrchná túžba? Mať si čo odfotiť na Instagram, no nemať pri sebe niekoho, kto ti je skutočne oporou, podporou a najlepším priateľom?

Čo máš z krásnej kabelky, keď každý deň túžiš po obyčajnom objatí.

Zamiluj sa do toho, čo nemožno odfotiť

Všetky tieto veci sú len dočasné. Ruže zvädnú, kabelka sa ti prestane páčiť, no to, čo nie je očami viditeľné, to, čo sa skrýva vo vnútri, len tak nevyprchá. To je to, čo ťa spraví šťastnou naozaj. Ten zvláštny pocit chvenia, keď sa na neho pozrieš, teplo istoty, ktoré ti dajú jeho ruky, či vieru v rozprávkový koniec, keď ti preukáže vernosť a dôveru. To si nekúpiš za žiadne peniaze. A ani ten najväčší boháč na svete ti to nemôže darovať len tak.

Zamiluj sa do muža, ktorý bude pre teba predstavovať domov. Do toho, ktorý ti namiesto náramku daruje istotu. Bude to muž, ktorého skutky budú dôležitejšie a vzácnejšie než všetky diamanty sveta. Pretože budú venované z čistej lásky k tebe. Bez ohľadu na to, kde sa v živote ocitnete, ak budete po svojom boku, budete sa cítiť ako milionári. Pretože láska sa nedá ohodnotiť číslom.

Nie je pravý ten, ktorý ti kúpi nové topánky, len aby si sa mu vrhla do náručia, ale ten, ktorý by si pre teba nechal vytrhnúť aj srdce z hrude. Je to o všetkých maličkostiach, ktoré pre teba urobí, len aby si sa cítila výnimočne a ani na sekundu nepochybovala o tom, že ťa ľúbi. Každý jeden deň bude toho dôkazom aj bez toho, aby ste šli na luxusnú večeru. Pretože doma v jeho náručí ti bude najlepšie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.