Unsplash/Jeryd Gillum

Táto otázka trápi naozaj množstvo žien. A s veľkou pravdepodobnosťou ani ty nie si výnimka. Okolo nás sa točia samí chlapi, ale ako zistiť, ktorí z nich je ten správny muž pre nás. Ako zistiť, že nám nevenuje pozornosť len kvôli tomu, že v tom vidí fyzický pôžitok?

Ako zistiť a byť si istá, že nás chce preto, že sa mu páči naša osobnosť, naša duša? Ako zistiť, že on je naša spriaznená životná duša, ktorá s nami bude kráčať po celý život? Ako zistiť, že to nie je iba strata času? Dievča, tak pekne po poriadku. Vec sa má totižto takto!

Existuje množstvo článkov na Internete o tom, aké signály nasvedčujú tomu, že ťa skutočne chce. Napríklad s jedným takým prišiel aj zahraničný portál bolde.com, ktorý píše o tom, že keď ti trebárs muž venuje veľa času a uprednostní teba namiesto jeho kamarátov, alebo neustále sa zaujíma, ako sa cítiš, snaží sa ťa rozveseliť v smutných chvíľach či kupujete ti darčeky a má aj na pamäti, kedy máš sviatok, že práve taký je tvoj pravý.

Myslíš si, že je tomu naozaj tak? V závere tohto všetkého je však možné konštatovať o tom, že i pri takýchto „dokonalých“ skutkoch môže láska vyprchať. A vôbec prečo?

View this post on Instagram

💔Прошло 16 дней как мы не вместе.. Скажу честно,думал нам будет полегче.Я правда как мужчина стараюсь не показывать,что мне тяжело,должен же кто-то один быть бодрячком успокаивать и веселить другого)😅 • Но ,если честно,мне кажется что прошла вечность без неё,без обниманий,без её смеха…😔 Хоть это и временная вынужденная мера в связи с сложившейся ситуацией в мире.(кто не знает я в Донецке в родном городе,а Дани не может пересечь границу и быть со мной здесь,так как у неё другая прописка😕 • Не хочется больше расставаться так надолго,так как мы не чувствуем себя полноценными и настроение часто портиться,да и телефон уже надоел в руках (( • Но все временно @daniela.fernandes8 скоро я уже опять смогу тебя обнять и увидеть твою улыбку вживую,все как на этом фото.💘 У нас ещё миллионы таких моментов,а это время нам только даст нам понять,как сильно мы друг друга любим❣️ Всем любви друзья🙏🏼 #MissU #love #parasiempre

A post shared by Producer по жизни📝 (@theoneromeo) on

Nuž, ako ti stále píšeme, téma láska, ako aj záležitosti okolo toho, navždy ostanú pod rúškom tajomstva a nikdy presne nebudeme vedieť si vysvetliť isté veci. A teda odpoveď na otázku, ako zistiť, či on je tvoj životný partner, nenazvime to, že neexistuje, ale skôr to dajme do skupiny, čas všetko ukáže!

Začiatky vzťahu sú vždy krásne, až keď príde na ťažké časy, kedy napríklad budeš potrebovať jeho pomoc, alebo budeš chorá a on tu stále bude a nevzdá to, potom môžeš konštatovať, že toto začína byť naozaj vážny skutočný vzťah. Ale na to, aby ste spolu mohli kráčať, o vzťah sa musíte starať obaja. Bez toho to proste nepôjde! Ak to spolu myslíte obaja seriózne a nie len ako krátkodobý flirt, budete k tomu patrične zodpovedne pristupovať.

 

Zdroj: bolde.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating