Vzťahy, láska, muži či ženy, jedna veľká komplikovaná guľa! Napriek tomu, že nám toto všetko prináša okrem radostných chvíľ aj časté trampoty, i tak vyhľadávame mužskú spoločnosť a túžime po romantike a láske ako z filmu.

Na začiatok, láska ako z filmu v reálnom svete neexistuje, takže ružové okuliare odlož na neskôr. Skôr by si sa mala zamerať na to, či náhodou sa aj ty nedopúšťaš týchto častých chýb, ktoré ti môžu spôsobiť rozpad medzi vami ešte skôr, ako sa spoznáte bližšie a váš vzťah by smeroval niekde viac.

Žiadny človek ti nedá presný návod na dokonalo fungujúci vzťah, to proste nie je možné. Ale sám život nás naučil niečo, teda dal nám cenné lekcie, ktoré nás môžu posunúť a posunuli, no a my sa mohli tak vyhnúť opakovaným chybám. Napríklad tentokrát si načrtneme prešľapy, ktorých sa dopúšťame… tak strácame pozornosť muža ešte skôr, ako by prišiel náš prvý bozk.

Isto si si všimla, že muž nejako pocity veľmi neprežíva a vo všeobecnosti sa snaží pozerať na svet prakticky a s rozumom. Jasné, víťazia u neho aj jeho pudy, ale keď momentálne nemá chyť na nič, afektovanosť či prehnaná empatia zrovna dvakrát u neho nebodujú nehovoriac o prehnaných reakciách.

Ak máš tendenciu zveličovať a byť „queen drama“, niečo s tým začni robiť. Nejakú krátku dobu mu to možno príde sweet a niečo vzrušujúce, ale ani sa nenazdáš a zrazu mu to začne prekážať a ujde.

Úprimne, muž potrebuje po svojom boku niekoho, kto ho bude viesť a ukazovať mu, že všetko sa dá zvládnuť. Ale pozor, nikdy nestrácaj svoju ženskosť. Meniť sa na prehnane  nezávislú ženu, ktorá v konečnom dôsledku už ani nepotrebuje chlapa, je tiež niečo, čo vie odradiť opačné pohlavie. Lebo i keď to nedáva najavo, má potrebu byť on ten, ktorý sa bude starať a cítiť potrebný pre ženu.

A najdôležitejší bod, nebuď herečka z filmu, ale sama sebou. Muž prekvapivo rýchlo vie vycítiť, či si to  skutočne ty alebo sa hráš na niekoho, s kým nemáš nič spoločné. Lebo bleskovo rýchlo si ťa zaradí medzi ženy na pobavenie. Pamätaj, vonkajšia krása už nestačí, muž si všíma také detaily, o ktorých si myslíme, že sú nepodstatné.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.