Žiarlivosť je vo vzťahu úplne prirodzená vec. Teda, pokiaľ sú jej hranice nepresahujú zdravú mieru. Dokážeš si sama priznať, ako veľmi tolerantná, či práve naopak, žiarlivá partnerka si ty sama? Otestuj sa v našom kvíze a zisti pravdu.

Skús sa úprimne zamyslieť, povedala by si o sebe, že si žiarlivka?

Pri ktorej situácii podľa teba začínaš žiarliť?

Kontroluješ partnerovi telefón/sociálne siete?

Ako najdlhšie vydržíš bez toho, aby ste boli spolu?

Vadí ti, ak ide von iba s kamošmi?

Pohádali ste sa už kvôli tomu, že si mu niečo žiarlivo vyčítala?

Čo si myslíš o kamarátstve medzi ženou a mužom?

Čo je pre teba nevera?

Odpustila by si neveru?

Podviedol ťa niekedy partner?

Si tolerantná alebo žiarlivá frajerka?
ČO O TEBE PREZRADILI ODPOVEDE?
Tak sa zdá, že žiarlivosť máš priamo v krvi. Nemôžeš si pomôcť, ale bojíš sa, že o svojho drahého prídeš kvôli inej, tak si dávaš bacha. Pozor však na to, aby si ho nestratila práve kvôli tvojim žiarlivostným scénam. Aj by si chcela byť viac dôverčivá, ale tvoja hlava to nepripustí. Musíš začať pracovať na tom, aby si partnerovi viac verila. Najmä, ak na žiarlenie nemáš dôvod.
ČO O TEBE PREZRADILI ODPOVEDE?
Tvoja miera žiarlivosti je v zdravej miere. Ak máš dôvod, cítiš pochybnosti, no snaží sa partnerovi veriť a nechávaš ho dýchať. Je to presne tá zlatá cesta, kedy vie, že ho miluješ, lebo mu to tým občas dáš najavo, ale nie je to nič prehnané, kvôli čomu by sa cítil zle on alebo ty. Keď vás to negatívne neovplyvňuje, je to super.
ČO O TEBE PREZRADILI ODPOVEDE?
Žiarlivosť tvoje druhé meno rozhodne nie je. Svojmu partnerovi veríš, najmä, že ak by chcel inú, nerobil by to poza tvoj chrbát. Ty chceš mať otvorený a úprimný vzťah. To, že takmer nikdy nežiarliš, neznamená, že miluješ menej. Len nehľadáš problémy tam, kde naozaj nie sú.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.