Žiarlivosť

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Žiarlivosť je v niečom dobrá a v iných veciach zase vie narobiť až príliš veľa škody. Vďaka nášmu kvízu však odhalíš, ako veľmi si tolerantná vo vzťahu a aká je úroveň tvojej žiarlivosti. Stačí úprimne odpovedať na pár otázok.

Skús sa úprimne zamyslieť, povedala by si o sebe, že si žiarlivka?

Pri ktorej situácii podľa teba začínaš žiarliť?

Kontroluješ partnerovi telefón/sociálne siete?

Ako najdlhšie vydržíš bez toho, aby ste boli spolu?

Vadí ti, ak ide von iba s kamošmi?

Pohádali ste sa už kvôli tomu, že si mu niečo žiarlivo vyčítala?

Čo si myslíš o kamarátstve medzi ženou a mužom?

Čo je pre teba nevera?

Odpustila by si neveru?

Podviedol ťa niekedy partner?

Si tolerantná alebo žiarlivá frajerka?
ČO O TEBE PREZRADILI ODPOVEDE?
Tak sa zdá, že žiarlivosť máš priamo v krvi. Nemôžeš si pomôcť, ale bojíš sa, že o svojho drahého prídeš kvôli inej, tak si dávaš bacha. Pozor však na to, aby si ho nestratila práve kvôli tvojim žiarlivostným scénam. Aj by si chcela byť viac dôverčivá, ale tvoja hlava to nepripustí. Musíš začať pracovať na tom, aby si partnerovi viac verila. Najmä, ak na žiarlenie nemáš dôvod.
ČO O TEBE PREZRADILI ODPOVEDE?
Tvoja miera žiarlivosti je v zdravej miere. Ak máš dôvod, cítiš pochybnosti, no snaží sa partnerovi veriť a nechávaš ho dýchať. Je to presne tá zlatá cesta, kedy vie, že ho miluješ, lebo mu to tým občas dáš najavo, ale nie je to nič prehnané, kvôli čomu by sa cítil zle on alebo ty. Keď vás to negatívne neovplyvňuje, je to super.
ČO O TEBE PREZRADILI ODPOVEDE?
Žiarlivosť tvoje druhé meno rozhodne nie je. Svojmu partnerovi veríš, najmä, že ak by chcel inú, nerobil by to poza tvoj chrbát. Ty chceš mať otvorený a úprimný vzťah. To, že takmer nikdy nežiarliš, neznamená, že miluješ menej. Len nehľadáš problémy tam, kde naozaj nie sú.

Chceš poznať  vedieť, čo treba robiť, ak je tvoj partner až chorobne žiarlivý? Odborníčka ti to prezradila už v našom exkluzívnom rozhovore, kde popísala aj znaky tejto emócie. Žiarlivosť sa totiž nie vždy vypláca.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy