unsplash.com

Hovorí sa, že oči sú oknom do duše. Ak sa pozrieš niekomu do očí, môžeš vidieť hlboko do jeho nálady a pocitov. Pozri sa teraz na to, čo vypovedá o tvojej osobnosti.

Čierna

Jednou z prekvapivých vecí o čiernych očiach je tá, že sú skutočne veľmi zriedkavé. Čo vidíme a nazývame čiernymi očami sú len veľmi tmavé hnedé oči. Ľudia s takouto farbou sú považovaní za dôveryhodných a zodpovedných. Majú svoje tajomstvá, ktoré ti nepovedia a ak im ty povieš svoje, zachovajú sa rovnako. Láska u nich začína priateľstvom a ak sa skutočne zamilujú, sú verní až do konca. Sú extrémne poctiví a vždy sa snažia urobiť svoje úlohy na 100 %.

Hnedá

Najčastejšou farbou očí je hnedá. Ľudia s hnedými očami sú atraktívni a sebaistí. Sú taktiež nezávislí, zdvorilí, starostliví a vždy sú pripravení na nové dobrodružstvá vo svojom živote. Praktickosť majú v krvi, ale pokiaľ ide o ľudí, láska a starostlivosť ju predbiehajú. Obyčajne sú to šťastní ľudia, ktorí sa nestarajú o materiálne veci, ale milujú prírodu a prítomné okamihy. Môžu ti pomôcť v každom čase a radi idú až za hranice svojich možností, aby sa ubezpečili, či si v poriadku.

zdroj: pexels.com

Zelená

Zelená farba očí predstavuje vždy mladosť a voľnosť. Je zrejmé, že ľudia, ktorí majú zelené oči, sú radi slobodní a milujú, ak sa nemusia na nikoho viazať. Vždy majú svoje tajomstvá a ich zelená v očiach ti môže spôsobiť, že sa na okamih ponoríš do fantázie. Sú to veľmi inteligentní ľudia, vždy zvedaví a vždy prví, ak sa chystá niečo nové. Majú neuveriteľný elán do života a chcú si život užiť. Jediným negatívom je, že príliš rýchlo začínajú žiarliť.

Modrá

Tá najlepšia farba vždy na koniec, nie? Ľudia, ktorí majú oči tejto farby sú priťahovaní k ľudom, ktorí majú tiež modré oči. Nemôžeš nesúhlasiť, ak poviem, že modrá farba očí je tá najžiadanejšia. Najvýznamnejšou črtou týchto ľudí je to, že majú túžbu robiť druhých ľudí šťastnými. Prejdú mimoriadne dlhú cestu len preto, aby ukázali, že im záleží na ľuďoch, ktorých majú okolo seba. Taktiež sa zaujímajú o veci, ktoré sa dejú v ich živote, sú extroverti a túžia po dlhodobom záväzku.

 

Zdroj: listovative.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife