nezadaná

Ak si zostala len nedávno single, alebo si už dlhšiu dobu nezadaná, nezúfaj. Svet sa nezrútil a môžeš byť šťastná aj v tomto stave. Aj keď ťa určite mátajú pocity osamelosti a zmätenosti, nie je na to dôvod. Zdvihni hlavu a smelo do ďalších dní.

Pocity smútku, samoty sú po rozchode úplne bežné, dokonca aj to, že vyčítaš sama sebe nejaké veci. Nič z toho ale nie je naveky a aj tieto nálady odídu. Nesmieš sa nimi však nechať pohltiť. Ber to tak, že sa na teba chystá niekto lepší a aj keď tomu teraz neveríš, tak si na to určite neskôr spomenieš a usmeješ sa.

Je však pochopiteľné, že si túto prázdnotu chceš vyplniť niekým, kto by mal zahojiť ranu, ktorá v tebe zostala. Hľadáš toho pravého a zabúdaš si užívať život ako nezadaná. Má to kopec výhod a toto je 5 krokov, ktoré musíš absolvovať, aby si si to začala uvedomovať.

nezadaná
zdroj: Unsplash/Fuu J

Plnohodnotný čas na hobby

Áno, je to skľučujúce, že ťa priateľ opustil alebo to medzi vami prestalo klapať a dohodli ste sa na odlúčení. Avšak toto je ten najlepší čas, kedy sa ti mohlo stať. Pretože sa môžeš venovať naplno len koníčkom či novým hobby, po ktorých dlho túžiš.

Kedy bude lepšia chvíľa ako teraz? No nikdy. Preto neváhaj a utekaj smelo do toho. Cestuj, cvič, čítaj, tancuj, čokoľvek, čo si nemohla alebo na čo si nemala čas, lebo si sa musela venovať partnerovi. Nájdi to najlepšie v sebe, daj si nové ciele a objavuj krásy života.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife