Pexels/Cottonbro

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Všetko v živote má svoje výhody a nevýhody. Nedá sa jasne povedať, čo je správne alebo ani to, či je lepší vzťah ako byť single. Počas každého obdobia by si sa mala naučiť pár vecí, aby si ho prežila čo najlepšie.

Keď si single, pusti sa do učenia týchto vecí.

Rande osamote

Ako chceš vydržať s niekým vo vzťahu, keď nevieš vydržať ani sama so sebou? Počas single obdobia by si sa mala naučiť chodiť na rande aj sama. Ísť do kaviarne, obdivovať klaviristu v podniku, prejsť sa popri rieke, potešiť sa dobrou večerou alebo ísť do kina.

To, že budeš sama, nebude žiadna hanba. Nebude to ani prejav sebeckosti, skôr naopak. Všetkým naokolo ukážeš, že sa máš rada a tvoje sebavedomie je na zdravej úrovni.

Kvety nie sú iba pre zadané

Ďalšiu vec, ktorú by si sa mala naučiť, je kupovať si kvety sama. Nemala by si čakať na to, že ti ich bude nosiť frajer alebo niekto iný. Keď budeš mať chuť, pokojne si ich kúp a sprav si radosť svojimi najobľúbenejšími kvietkami.

Rozžiaria ti deň, no aj miestnosť. Opäť – nie je to prejav sebeckosti alebo zbytočné rozhadzovanie peňazí. Je to spôsob sebalásky a starostlivosti o tvoju osobu.

Stoj si za svojím názorom

Počas toho, ako budeš nezadaná, nebude pri tebe nikto, kto by sa ťa zastal. Mala by si sa naučiť obhájiť svoj názor a vyjadrovať svoje myšlienky. Ak budeš tichá a utiahnutá, pre ostatných budeš ľahký terč a budú ťa len využívať.

Počas single obdobia sa môže stať, že budeš veľmi zraniteľnou, preto by si mala pracovať na tom, aby si to po malých krôčikoch zlepšovala. A neskôr, keď s tebou bude niekto vo vzťahu, bude na teba hrdý a bude ťa rešpektovať. Nebudeš len bábkou, ktorá so sebou nechá manipulovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating