Pexels/Adam Kontor

„Uloviť“ slušného muža je v dnešnom svete veľmi ťažké. Polovica, ak nie aj viac, dobrých chlapov je už zadaná a tí ostatní sa túlajú niekde po svete a nevedia čo so životom. Tieto psychologické triky ti pomôžu na to, aby si ťa muž všimol a túžil po tebe. Vyskúšaj ich.

Na sociálnych sieťach maj fotky s úsmevom

Každý ti povie, že najkrajší make-up, ktorý žena môže mať, je úsmev. Ak sa chceš niekomu zapáčiť, vsaď naň. Na sociálne siete dávaj iba také fotky, z ktorých srší dobrá nálada. Vďaka tomu ťa osloví viac mužov.

Dlhé vlasy zaujmú viac, než krátke

Napriek tomu, že to je povrchné, mužom sa páčia dlhé vlasy. V krátkych vlasoch sa môžeš cítiť lepšie a sebavedomejšie, no u chlapov nezaboduješ. Pokiaľ chceš nejakého získať, rozhodne si ich nestrihaj, ale dopraj im kvalitnú starostlivosť. Navyše, z dlhých vlasov sa dajú robiť rôzne účesy, v ktorých zažiariš na spoločenských udalostiach.

Obliekaj si červené oblečenie

Červená je farba lásky a romantiky. Taktiež sa hovorí, že žena je v červenom oblečení neprehliadnuteľná a každý muž si ju všimne. Chlapa svojich snov si do života pritiahneš vtedy, keď ju budeš nosiť. Stav na červené šaty, alebo v týchto zimných mesiacoch na červený kabát. Pridá ti na sebavedomí a spraví z teba kúzelnú ženu.

Buď tajomná a často používaj frázy z filmov

Muža očaríš vtedy, keď budeš vtipná, pretože humor spája ľudí. Pri niektorých rozhovoroch s ním používaj frázy, ktoré si počula vo filmoch. Budeš pôsobiť zaujímavo a muž sa pri tebe bude cítiť príjemne.

Neprikyvuj na všetko, no zároveň nebuď veľmi nedostupná

Pri tejto veci sa veľmi ťažko hľadá rovnováha. Nikdy nevieš, kedy sa máš hrať na nedostupnú a kedy môžeš povedať „áno“. Všetko záleží od situácie, no nebuď priveľmi otvorená. Muž sa tak rýchlo dostane do tvojej osobnej zóny, už si tebou bude istý a prestaneš ho baviť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating