Photo by Garon Piceli from Pexels

Z rozchodu sa každý z nás dostáva inak. Iným spôsobom a s iným časovým trvaním. Nie je dobré skákať z jedného vzťahu do druhého bez toho, aby si mala dostatok času upratať si svoje pocity a myšlienky. Ako si na tom momentálne? Máš si dať od chlapov pauzu alebo si už schopná začať si s čistým svedomím nový vzťah? Otestuj sa v našom kvíze!

Ako dlho si bola so svojím ex?

Aká doba ubehla od vášho rozchodu?

Ako často spomínaš na svojho ex?

Ako veľmi ťa trápi, že ste sa rozišli?

Venovala si po rozchode čas svojim aktivitám?

Stretávaš sa s mužmi, ktorí majú o teba záujem?

Je v tvojom okolí niekto, kto sa ti páči ako osobnosť?

Čo by malo byť podľa teba základom tvojho nového vzťahu?

Koľko vážnych vzťahov máš už za sebou?

Kto podľa teba môže za tvoj posledný rozchod?

Si pripravená na nový vzťah? Otestuj sa!
Čo o tebe prezradili odpovede?
Z tvojich odpovedí sa dá vycítiť, že na svojho ex máš ešte ťažké srdce a s vaším rozchodom si sa úplne nestotožnila. Myslíme si, že by si si mala najprv spraviť poriadok vo svojom živote a až potom vôbec zvažovať myšlienku nového vzťahu.
Čo o tebe prezradili odpovede?
Podľa tvojich odpovedí je jasné, že aj keď ťa rozchod trápil, pomaly si sa cez neho preniesla. Ideš si svojou cestou a nechávaš láske dvere otvorené. Dávaj si pozor na to, aby si tomu novému nedala šancu príliš rýchlo.
Čo o tebe prezradili odpovede?
Rozchod ťa síce zamrzel, no tvoj život ide ďalej vpred. Podľa tvojich odpovedí si si vedomá toho, že všetko zlé, je na niečo dobré. Odpustila si, a posunula si sa ďalej. Tvoje uvedomenie je znakom, že pokojne môžeš začať nový vzťah.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating