Pexels/cottonbro

Láska býva slepá. To je pravda. A azda každá z nás si tým už prešla a potvrdila si tento fakt. No nemôžeme si klamať, niektoré ženy sú v oblasti vzťahov nepoučiteľné. Akoby si tie ružové okuliare nechceli dať dole, aj keď ich partner už rozbil a dobrovoľne ostávajú v kolotoči nešťastnej lásky. Z ktorých chýb sa nikdy nepoučia? 

Neverníci sa nemenia

Už staré mamy hovorievali: ak podvedie raz, spraví to aj druhýkrát. Drahá, naozaj si myslíš, že keď sa k tebe doplazil so sľubmi, ružou a sladkými rečami, už nikdy nebude schopný zopakovať to? Po tvojom odpustení sa hrá na dokonalého partnera, no nebude to tak navždy.

Vedel, že ti ublíži, už keď to spravil vtedy. Ktorá jeho výhovorka ťa presvedčila, že už to nespraví? Chceš byť pre neho jediná alebo …?

Ak nevyužil druhú šancu, tretia je zbytočná

Táto vec sa môže spájať s prvým bodom, pretože podstata je rovnaká. No nie vždy ide len o veci, ktoré súvisia s neverou. Aby vzťah fungoval, dôležitých je aj mnoho iných faktorov. Jednoducho, keď stále narážate na problémy a prekážky, ťažko sa raz dopracujete k láskavému a pokojnému vzťahu.

Keď existuje vec, ktorú ti dookola sľubuje zmeniť a pritom sa znova iba točí v kruhu, žiadne šance na zlepšenie mu už nepomôžu. Ak niekto nevie využiť druhú šancu, tá tretia je absolútne zbytočná.

Sľuby sa iba sľubujú

A blázni sa radujú. Teda, aj ženy zamilované do klamárov. Láska, ja sa zmením. Už to viac neurobím. Urobím to! Ver mi, … Zajtra. A zase sme pri tej šanci! Po skúsenostiach s mužmi (či už tvoje boli alebo nie) by si mala vedieť, že ak ten človek svoje sľuby neplní bez ohľadu na to, či sú veľké alebo malé, nikdy sa to nezmení.

Chceš vzťah postavený na rečiach alebo skutkoch? Lebo práve tie sú dôkazom lásky. Nie prázdné slová, ktoré sa akosi neplnia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating