Seriál Zrada
Instagram/klaraissova/tvmarkizaofficial

Obľúbený seriál Zrada sa práve včera večer v televízii dočkal svojho veľkého finále. Pred týždňom si ho v predstihu mohli diváci pozrieť na platforme Voyo. Už vtedy si v komentároch na sociálnych sieťach Markízy mohla postrehnúť zmiešané reakcie.

Rovnako to dopadlo aj po odvysielaní poslednej časti Zrady v telke. V komentároch pod príspevkom na Facebooku Markízy sa objavuje skôr kritika, no nájdu sa aj pozitívne slová. Niektorí diváci sa však pri pozeraní finálnej epizódy seriálu Zrada nudili. Prečo?

Diváci finále seriálu Zrada skritizovali

Obľúbená 10-dielna snímka, ktorá zobrazuje príbeh rozpadajúceho sa vzťahu dvoch manželov kvôli nevere, si už na začiatku získala zástup fanúšikov. Ako však Zrada pokračovala, diváci neboli stotožnení s jej dejom. Podľa nich to už bolo pritiahnuté za vlasy a nezobrazovalo to skutočnú realitu. S týmto iní fanúšikovia nesúhlasili a v komentároch tvrdili opak.

Práve včera večer Televízia Markíza odvysielala poslednú časť tohto obľúbeného seriálu. V týždňovom predstihu sa Zrada dala pozrieť na platforme Voyo. Už vtedy boli diváci sklamaní. K nim sa teraz v komentároch pod príspevkom Markízy na Facebooku pridali ďalší.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

„To čo bol za koniec? Syn ujde … dosť blbý koniec,“ píše jedna z diváčok. „To bola nuda. Jediné ponaučenie z toho je, že keď sa rodičia začnú naťahovať, tak to vždy schytajú deti. Ale natiahnuť to na dlhých desať epizód, to je umenie,“ dodala ešte jedna.

„A ešte to tak ukončiť, s tým príhovorom … No neviem,“ uviedla diváčka v komentári. „Tak tento diel najslabší,“ zhodnotila ďalšia. „Zozačiatku som vravela, že top seriál, ale každým dielom to išlo dolu vodou,“ píše sa v komentári.

„Táto posledná časť bola asi najnudnejšia z celej série. Čakala som brutálny koniec, ktorý by prekonal aj scénu pri stole, keď Eva povedala Katkiným rodičom, že s Jakubom čaká dieťa. Ale nič také sa nekonalo. Škoda, veľká škoda takéhoto konca,“ napísala diváčka.

Niektorí vyronili aj slzy

Pod príspevkom Markízy sa však nájdu aj chvály. „Úžasný seriál, skvelé obsadenie … Len veľká škoda, že včera bol koniec. Po dlhej dobe som sa nevedela dočkať pondelka. Začala som ich milovať kvôli seriálu. Ak rozmýšľate nad natáčaním ďalšej časti, tak mnohých divákov potešíte,“ odkazuje fanúšička.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

„Výborný herecký výkon, boli výborní herci a finále super … A aj slzičky boli,“ uviedla ďalšia. „Top seriál. Škoda, že koniec. Perfektné herecké obsadenia, hlavne p. Issová,“ dodala ešte jedna.

Ak si aj ty smutná, že seriál Zrada včera večer skončil, od budúceho pondelka bude Televízia vysielať Výnimočnú Nikol a herečku Kristínu Siskovú, ktorá v Zrade hrala Katku, aktuálne môžeš pravidelne vídať v seriáli Mama na prenájom.

Zdroj: Facebook/Televízia Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News