Ruža pre nevestu 2

Ďalšia výrazná súťažiaca zo šou Ruža pre nevestu 2 sa už vraj na našich televíznych obrazovkách objavila skôr a vo viacerých reláciách. Tvrdia to fanúšikovia pod jedným z príspevkov Televízie Markíza na Facebooku. Pamätáš si ju aj ty odtiaľ?

Druhá séria šou Ruža pre nevestu sa vysiela už pár piatkov. V predstihu si ju môžeš pozrieť na platforme Voyo. V týchto chvíľach tam nájdeš už tretiu epizódu.

A hoci je relácia Ruža pre nevestu 2 ešte len vo svojich začiatkoch, dočkali sme sa tam už sĺz, intríg a dokonca aj hádok. Dievčatá sa spoznávajú, no ako to býva zvykom, nesadli si úplne všetky. Veď predsa bojujú o srdce jedného chlapa a navzájom si sú konkurenciou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Aj túto súťažiacu zo šou Ruža pre nevestu sme už vraj v telke videli

Už z ukážok tretej časti je jasné, že sa máme na čo tešiť. Dnes večer v televízii uvidíme ďalšie slzy, možno aj prvé zrútenia, no tiež nás prekvapil odchod favoritky. Dokonca sa dočkáme aj prvého vášnivého bozku. Radkovi ho uštedrí Verona. Práve ona sa už v minulosti podľa fanúšikov ukázala v iných reláciách. A vraj aj s vtedajším priateľom.

„Ona sa išla zviditeľniť, keďže zatiaľ v žiadnej trápnej šou neuspela. Nehodí sa tam,“ píše sa v jednom z komentárov pod príspevkom Markízy na Facebooku. „Ona bola ešte v Servítke a Maniačkach. Ešte nevypadne, ešte bude chvíľu,“ uviedla diváčka.

„Keď bola v Bez servítky, bola s priateľom a teraz je tu? Bola veľmi hlučná a namyslená. Taká zlatokopka,“ šokovala ďalšia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Tak čo, pamätáš si Veronu z Bez servítky či Nákupných maniačok?

Zdroj: Facebook/Televízia Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News