Anet Slotová a Filip Sulík

Kauza medzi kráskou Anet zo šou Ruža pre nevestu a Filipom Sulíkom pokračuje! Syn známeho politika nedávno na Instagrame svojho podcastu prezradil, že vraj bol vonku a spal s nevestou zo zoznamovacej šou. Hneď, ako si to brunetka všimla, reagovala na to prostredníctvom stories. Podľa jej najnovších vyjadrení v podcaste Terezy Kosecovej však stále k zmiereniu nedošlo. Práve naopak., konflikt sa vyostruje. 

Súčasťou druhej série šou Ruža pre nevestu bola aj pôvabná Anet Slotová. Síce sám Radko priznal, že patrí medzi najkrajšie baby vo vile, ona jeho čaru nepodľahla a zo šou sa rozhodla dobrovoľne odísť.

Na televíznych obrazovkách sme však mali možnosť vidieť jej hrdosť a to, že si váži samu seba. Od chlapov vyžaduje veľké romantické a originálne gestá a v blízkosti muža, ktorý o ňu má záujem, sa chce cítiť ako kráľovná.

Anet však mala mať v minulosti pletky aj s iným známym Slovákom, ktorý sa však o nej v súčasnosti nevyjadruje najlepšie. Ide o Filipa Sulíka, ktorý si servítku pred ústa nikdy nedáva. „Mňa nepriťahujú ženy, čo sú také, že … Napríklad Anet z Ruže, tak ona bola celkom hot, ale proste ona bola jak morča,“ povedal Filip Sulík vo videu na Instagrame svojho podcastu. „Ja som s ňou bol vonku dávno už. Pred dvoma rokmi,“ dodal.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anet Slotová (@anetslotova)

Účastníčka romantickej šou na to pred časom reagovala slovami, že aférka so Sulíkom bola len sociálnym experimentom. Najnovšie však rozviazala jazyk a v podcaste Terezy Kosecovej, ktorá bojovala o srdce ženícha v prvej sérii Ruže pre nevestu, prezradila nové informácie na Sulíkovu adresu.

Aká je pravda podľa Anet?

„Normálne sme sa párkrát spojili na zoznamovacej sieti. Išli sme do sauny, to on vymyslel. Mal také špecifické názory niektoré,“ opísala ich stretnutie. Anet vtedy vôbec netušila, aké to bude mať následky.

„Naposledy o mne povedal, že so mnou spal a okradol ma,“ hovorí vo videu. „A zrazu, ako som vypadla zo šou, tak začal hovoriť toto. Asi si povedal, že na tom zarobí, že ja som nejaká štetka podľa neho a teraz sa mi ide pomstiť,“ okomentovala to.

Sulík sa vraj nebál vo svojich vyjadreniach pritvrdiť. „Odkázal mi, že budem mať skôr AIDS, ako dcéru. Že kto by mi v tomto bode chcel urobiť dieťa, a že vyzerám ako liliput,“ dodala kráska.

Zdroj: Instagram/bythewaycast_sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News