Ako pokročila technika, automobily, telefóny či lietanie do vesmíru, každým dňom robí pokrok aj kozmetika a beauty novinky sa k nám len tak hemžia. Prečo potom nevyužiť to, čo môže zachrániť planétu a aj nás?

Každá z nás si občas dá špirálu alebo si vytvorí full glam look, ktorí potom tri hodiny odličuje v kúpeľni pomocou množstva vatových tampónov. Je to však nákladné, pracné a nie je to ani správne pre našu planétu. Zmeň svoju rutinu a využi na odličovanie novinky, vďaka ktorým ušetríš a ešte nimi aj pomôžeš životnému prostrediu.

Látkové tampóny

Dokonalá náhrada za vatové tampóniky, ktorých pri odličovaní večerného make-upu častokrát spotrebujeme veľké množstvo. Ich látkový variant poslúži na viac použití a je skoro nezničiteľný. Stačí hodiť do práčky a vyprať zvyšky make-upu. Slúžia rovnako ako klasické tampóny. Pred použitím nanesieš prípravok na odstránenie make-upu a odličuješ.

Odličovací uterák

Ďalším zázrakom a novinkou v kozmetickom priemysle je aj tento odličovací uterák. Je opakovane použiteľný a navrhnutý na odličovanie a odstraňovanie make-upu.

Malý zázrak, ku ktorému stačí teplá voda a môžeš odličovať. Avšak výhodou tohto uteráčika je, že na rozdiel od vatových tampónov make-up nerozotiera po tvári, je hladký a pleť tak zbytočne nedráždi.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.