Sabina Karásková a Makhmud Muradov

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Sabina Karásková zo šou Love Island Česko & Slovensko 2 už vyberá svadobné šaty. V stories na Instagrame zverejnila video zo salóna. Budú sa s Makhudom Muradovom brať?

Sabina Karásková sa do nášho povedomia dostala vďaka účinkovaniu v obľúbenej reality šou Love Island Česko & Slovensko 2. Spoznala sa tam so Zbyňkom Vlčekom a dotiahli to spolu až do finále. Hoci získali striebornú priečku, zakrátko po skončení súťaže sa rozišli. Prsty v tom mal mať známy uzbecký MMA zápasník Makhmud Muradov.

Sabina však doteraz tvrdí, že s bojovníkom nerandila skôr, ako sa rozišla so Zbyňkom. A hoci s Muradovom spočiatku vzťah zapierali, neskôr potvrdili, že tvoria pár.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SABINA KARÁSKOVÁ (@sabina.karaskovaa)

Po čase sa však spolu prestali ukazovať na sociálnych sieťach a dokonca zmazali spoločné fotky. Povrávalo sa vtedy o tom, že sa rozišli. To však Mach vyvrátil a prezradil, že si chcú vzťah udržiavať v súkromí. Tak sa aj stalo. Po čase sa spolu ukázali na Instagrame a vyzerali, že sú naozaj šťastní a zamilovaní.

Sabina Karásková vyberá svadobné šaty

V jednom z rozhovorov dokonca Sabina Karásková a Makhmud Muradov prehovorili, že by chceli vzťah posunúť na vyššiu úroveň. Chcú deti a dokonca sa vyjadrili k svadbe. Kráska z Love Islandu už dokonca vyberá svadobné šaty a video zo salóna zverejnila v stories na Instagrame.

Pravdou ale je, že Sabina pred pár hodinami iba pomáhala vyberať svadobné šaty zrejme svojej kamarátke. „Odmalička prežívame všetky životné etapy spolu,“ napísala k videu, kde sa so spomínanou babou aj ukázala. Zdá sa, že pri vyberaní šiat zažili kopec zábavy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SABINA KARÁSKOVÁ (@sabina.karaskovaa)

Zdroj: Instagram/sabina.karaskovaa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News