thoughtcatalog.com

Sľubujem ti, že to bude stáť zato. Nehovorím, že to bude so mnou jednoduché, ale ver, že prežiješ najkrajšie obdobie svojho života. Každý hľadáme niekoho, kto splní naše očakávania v láske. Niekoho, kto sa nebude báť milovať a bude chápať a rešpektovať naše chyby. Niekoho, kto nebude obmedzovať naše skutočné ja a bude chcieť milovať skutočne a úprimne.

Nie vždy sa však naše očakávania splnia. Tak ani ako moje, tak ani tvoje nie sú vždy splnené. Nehovorím, že v našom vzťahu budem tá stopercentná. Nehovorím, že vždy to bude ružové a že nikdy nebudem plakať. Takisto, ako ty nemôžeš zaručiť to, že vždy budeš dobrým partnerom, neviem to s istotou povedať ani ja.

large (6) weheartit.com

Láska je neobyčajná.

I tá naša bude neopísateľná. 

Bude pre nás darom.

Budem ti dobrou partnerkou. Budem ti oporou. Budem podporovať tvoje sny a plány a budem sa radovať nad tvojim úspechmi. Ako správna partnerka s tebou budem hrávať hry, jesť pukance pri romantických a vojnových filmoch a naše cestovateľské plány budú uskutočnené. Aj keď nerada varím, budem sa snažiť ti navariť to najchutnejšie jedlo, o ktoré si zažiadaš. Neboj sa, nemám problém, ak ťa chalani pozvú na oslavu či herný večer. Choď, tiež mám svoj život. 

large weheartit.com

Ak sa do mňa zamiluješ, tvoj život bude šťastný. Budem tvojou radosťou, občasnou starosťou a naše spontánne oslavy, udalosti a festivaly budú nezabudnuteľné. Budeme spolu oslavovať lásku, prekonávať dobrodružstvá a starosti.

Takisto, ako i ty budeš mať zlý deň, takisto sa ja budem snažiť potešiť ťa a robiť tvoje dni krajšími. Verím, že nás pár sklamaní neodradí od lásky.

Verím, že moju prítomnosť v tvojom živote si budeš vážiť tak, ako si ju budem vážiť ja.

Verím, že naša láska bude príkladná. Verím, že budeme voči nej zodpovední.

Teším sa na tú lásku. Veľmi. 

Môj drahý budúci, teda, ak sa do mňa zamiluješ.

 

„Nestačí mať lásku v srdci a na perách. Musí prejsť do činov, lebo iba vtedy je dokonalá, keď v srdciach tých, ktorých milujeme, vzbudzuje lásku.“
– Vincent de Paul

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating