Veci na jeseň

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Čim je vonku chladnejšie, tým menej sa nám chce  pekne obliekať. Určite nie všetkým, ale mnohým z nás. Najradšej by si sa zababušila do teplej mikiny, teplákov a pohodlných tenisiek. Avšak táto a aj predošlé fashion sezóny nám priniesli také veci na jeseň, vďaka ktorým bude akýkoľvek outfit vyzerať štýlovo, draho a luxusne.

A nemaj obavy, nezruinujú ani tvoju peňaženku.  Toto sú top fashion kúsky na jeseň, ktoré musíš mať.

Vysoké semišové čižmy  

Vysoké čižmy sú trendom tejto jesene. My, ženy, ich milujeme, pretože sa v nich cítime mimoriadne pekne a príťažlivo. Táto obuv pôsobí draho a luxusne sama o sebe, avšak najviac sa to týka práve semišového prevedenia.

Avšak pozor na to, je rozdiel medzi pekným semišom a takým, čo bude pôsobiť skôr lacno. Vyberaj taký, ktorý bude oveľa príjemnejší na dotyk a bude sa krásne lesknúť.

Veci na jeseň
zdroj: Instagram/ patrabene

Kožená košeľa  

Koža jednoducho vládne aktuálnou fashion sezónou. Žiadnym kúskom z tohto materiálu vo svojom outfite nič nepokazíš. Najviac však teraz idú kožené košele, ktoré vyzerajú naozaj top.

Veci na jeseň
zdroj: Instagram/ karolinachomistek & pepamack

V obchodoch si pravdepodobne kúpiš košeľu z eko kože, tak si dávaj pozor na to, či ju môžeš prať v práčke. Malo by to byť  napísane na každom štítku na oblečení. Inak sa celá popráska a s vecou, ktorá vyzerá draho, nebude mať nič spoločné.

Kabelka – “krokodíl”  

Možno sa čuduješ, prečo sa o tejto veci rozprávam ako o jednej z tých, čo nestoja majland. Nejedná sa však o kabelku z pravého krokodíla, na tú sa teda minie doslova balík peňazí. Ide o kabelku s imitáciou krokodílovej kože, ktorú si môže dovoliť každá z nás.

Veci na jeseň
zdroj: Instagram/ janahrami & celine_xhx_

Túto jeseň ju nájdeš skoro vo všetkých obchodoch. Pri výbere si dávaj pozor, aby ten materiál nebol výrazne lesklý. Matný povrch vyzerá oveľa luxusnejšie. Skontroluj aj to, aby bola tá “krokodília koža” pevná.  

Existujú aj rôzne jesenné trendy šperky, ktoré takisto dokážu skvele zvýrazniť a doplniť akýkoľvek tvoj look. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista