Jesenné trendy topánky
Unsplash/Laura Chouette, Instagram/miummash, Pexels/Dids

Sandále či šľapky by sme mali pomaly odkladať a vytiahnuť skôr niečo teplejšie. Vieš, aké jesenné trendy v topánkach budú platiť na najbližšiu sezónu? Portály Who What Wear a Cosmopolitan predstavili tie najhorúcejšie kúsky, z ktorých si vyberie rozhodne každá žena. 

My sme pre teba vybrali tie najzaujímavejšie, ktoré už možno aj máš vo svojej zbierke a aspoň ušetríš za nákupy. Priprav sa ale aj na to, že niektoré tohtoročné jesenné trendy sa ti nebudú páčiť.

Návrat do minulosti

Do módy sa opäť dostávajú topánky, aké sa nosili v 70. a 80. rokoch minulého storočia. Ide hlavne o lodičky alebo iné topánky s podpätkami. Predstav si, čo kedysi nosila tvoja mama či babka, pretože presne tak to vyzerá.

Staré topánky
zdroj: Unsplash/Emanuela Picone

Baleríny sú späť

Mnohými nenávidený kúsok je tento rok horúcim trendom. Reč je o balerínach, ktoré sú pre nejedného muža najmenej príťažlivým typom topánok. Kým kedysi dominovali skôr zaoblené špičky, teraz viac letia tie špicaté. A pokojne aj také s odhalenou pätou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MIUMMASH (@miummash)

Výrazné platformy

Ak máš rada život „na vysokej nohe“, budú sa ti páčiť veľké a výrazné platformy. Tie môžu byť ako čižmy, ale pokojne aj sandále, kým nebude veľmi zima. Čo sa týka farieb a prevedenia, v tom sa fantázii medze nekladú.

Topánky na platforme
zdroj: Unsplash/Laura Chouette

Robustné čižmy

Tento typ obuvi je veľmi obľúbený. Veľké čižmy, zväčša so šnurovačkou, ktoré sa hodia naozaj ku všetkému. Môžeš to skombinovať rovno so spomínanými platformami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Temple of Gods (@the_temple_of_gods)

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista