Vzťah z toho nebude

Naša intuícia je niekedy na nezaplatenie. Nie je to len o pocite, ale aj o tom, že si dokážeme všimnúť i maličké detaily, ktoré toho prezradia oveľa viac, než sa môže na prvý pohľad zdať. A to sa dá skvele využiť napríklad pri takom randení. Nebolo by skvelé, ak by si už vopred vedela, že vzťah s daným človekom nebude mať význam?

Koľkokrát si si pri stroskotanej nádeji na lásku povedala, že si to mala vedieť už skôr? Že si to mohla tušiť, lebo tam boli náznaky? Ak máš oči poriadne otvorené, nasledujúcich 7 maličkostí môže byť pre teba do budúcna varovným signálom. Najmä, ak ide o body, ktoré vo vzťahu jednoducho neakceptuješ.

Vyhýba sa sociálnym sieťam

Mať mobil neustále v ruke dnes už nie je nič výnimočné. Stále sa však nájdu ľudia, ktorí sa sociálnym sieťam vyhýbajú. A nie vždy je to len preto, lebo nechcú byť otrokmi telefónu či zdieľať svoje súkromie verejne. Mnohokrát ide práve o to, že človek jednoducho niečo skrýva. Má manželku? Milenku? Robí niečo nelegálne? Ktovie.

Hovorí len o sebe

A najmä, ak je to priam chválospev, tak by si mala myslieť na to, či nejde o ďalšieho egoistického chlapa, ktorý má o sebe príliš vysokú mienku. O muža, pre ktorého nebudeš nikdy dosť dobrá, a ktorý potrebuje veľa pozornosti, no späť ti ju už nevráti.

Má potrebu ti oponovať

Všade bol, všetko videl, o všetkom vie. Ak už pri randení zistíš, že sa vaše názory často rozchádzajú, že má neustálu potrebu opravovať ťa, či ťa presviedčať o svojich „pravdách“, bude to s ním ťažké. Toto je muž, ktorý nebude nikdy rešpektovať tvoje hodnoty a názory, dokonca sa ťa bude snažiť zmeniť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating