Rihanna a raper Asap Rocky

Druhé dieťatko je na ceste! Svetoznáma speváčka Rihanna vo prekvapila fanúšikov hneď dvakrát. Po niekoľkých rokoch sa znova postavila na pódium, aby odpálila veľkolepú šou. Počas nej sa však pochválila aj rastúcim bruškom. Pod srdcom totiž nosí svoje druhé bábätko. Jej manažér túto správu potvrdil pre magazín People.

34-ročná hviezda, ktorá pochádza z Barbadosu, sa počas svojej kariéry stala jednou z najznámejších aj najúspešnejších speváčok sveta. V posledných rokoch však dala spev bokom a venovala sa viac biznisu v oblasti módy a kozmetiky.

Nový život sa pre ňu začal v máji minulého roka, keď sa stala prvýkrát mamou. Dieťatko porodila svojmu partnerovi, raperovi s umeleckým menom A$AP Rocky.

Rihanna a Asap oznámili radostnú novinku
zdroj: Instagram/hyconiq

Rihanna fanúšikom vyrazila dych

Robyn Rihanna Fenty a Rakim Mayers, ako znejú ich skutočné mená, tvoria pár oficiálne od roku 2020. A zdá sa, že s veľkými krokmi nezaháľajú. V januári 2022 sa nechali odfotografovať v uliciach New Yorku, čím oznámili, že čakajú bábätko. Zábery, na ktorých Rihanna ukázala bruško, sa stali hitom a mnohé tehotné ženy sa nechali neskôr inšpirovať aj jej tehotenskými outfitmi.

Ich prvorodené dieťa je chlapček, ktorého meno neprezradili, no nedávno sa ním speváčka prvýkrát pochválila na TikToku. K nemu už čoskoro pribudne mladší súrodenec. Rihanna si toto odhalenie nechala na úžasný moment. A to priamo počas toho, ako sa ukázala na pódiu počas polčasu finále futbalových majstrovstiev Super Bowl 2023.

Fanúšikovia čakali až 7 rokov na to, kým sa jej vystúpenia dočkajú a hneď to mali aj s takouto novinkou. Speváčka sa tak stala prvou ženou, ktorá na tejto udalosti vystupovala tehotná a jej šou trvala takmer 14 minút.

Zdroj: people.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News