Rihanna a raper Asap Rocky

Video, ktoré pobláznilo internet! Hoci má speváčka Rihanna na svojom TikToku len jediné video, zdá sa, že ním roztopila srdcia fanúšikom po celom svete. Barbadoská kráska, ktorá okrem úžasnej speváckej kariéry vybudovala aj vlastné podnikateľské impérium, je už vyše roka mamičkou. Konečne sa svoj poklad rozhodla aj ukázať.

34-ročná speváčka, ktorá si dala na istý čas pauzu, sa stala matkou len pred 7 mesiacmi. Svoje prvé dieťatko priviedla na svet partnerovi, raperovi, ktorý je známy pod menom A$AP Rocky. Rovnako starý umelec je v kontakte s Rihannou už 10 rokov. Spočiatku boli len priatelia a mali iných partnerov, no už v roku 2018 sa o nich ako o páre, špekulovalo viac. O 2 roky neskôr už nič netajili.

Rihanna a Asap oznámili radostnú novinku
zdroj: Instagram/hyconiq

Rihanna sa pochválila synčekom

V januári tohto roka bolo oficiálne potvrdené aj to, že spoločne čakajú bábätko. Dvojica vypustila von fotografie, na ktorých sa prechádzajú po ulici v New Yorku, pričom speváčka odhalila rastúce bruško. Od toho momentu ho rada ukazovala svetu, pričom jej outfity s odhaleným bruchom vyvolávali priam ošiaľ.

Chlapček, ktorého meno stále nie je známe, bol dlhú dobu strážený pred zrakom verejnosti. Šťastná mamička však tentokrát urobila výnimku a na svoj TikTok pridala video, na ktorom ho ukázala v plnej krásne. Ide o záber,  na ktorom je v autosedačke a usmieva sa do objektívu. Pozrieť si ho môžeš nižšie.

Rihanna a raper Asap Rocky
zdroj: Instagram/rihana_nv

Na koho sa podľa teba podobá tento rozkošný chlapček viac? Synček svetoznámych rodičov si na tomto videu vyslúžil takmer 19 miliónov srdiečok.

@rihanna

hacked

♬ original sound – Rihanna

Zdroj: TikTok/rihanna

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News