Rihanna

Pred viac ako rokom speváčka Rihanna pod srdcom nosila svoje prvé bábätko. Tesne pred narodením jej syna sa ale povrávalo o kríze medzi barbadoskou speváčkou a jej partnerom A$AP Rockym.

Portál Marca prišiel so šokujúcou správou. Rihanna a jej partner sa údajne rozišli v súvislosti s vážnymi klebetami. Raper ju mal údajne podvádzať s jej dobrou kamarátkou, parížskou návrhárkou topánok, Aminou Muaddi, ktorá sa k celej kauze vyjadrila na svojom instagramovom profile.

Rihanna krátko pred touto aférou odpovedala na otázky v rozhovore pre Vogue, kde sa rozplývala nad vzťahom so svojím partnerom a ich spoločnou budúcnosťou. Vtedy však ešte nemohla vedieť, že sa niečo takéto stane.

Čo na to údajná milenka?

Spomínaná kamoška Amina, s ktorou ju mal Rocky podviesť v tých dňoch pridala fotku tehotnej Riri na svoj profil. Tam sa však začala hromadiť spŕška negatívnych komentárov.

„Ach nie zlatko, ak sú tie klebety pravda, idú si po teba,“ napísal jeden z nich. „Bola k tebe iba dobrá!! Prečo si to spravila?“ opýtal sa ďalší. Ak sú tieto fámy naozaj pravdivé, tak Rihanna pekne ukončí tvoju kariéru,“ poslal hejter odkaz návrhárke.

Viacerí z nich si mysleli, že návrhárka vypne komentáre, no namiesto toho sa vyjadrila v ďalšom príspevku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News